Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A D. D Step cipőmárka kínai...

A D. D Step cipőmárka kínai vajon? Én látok csak benne harántemelőt, vagy tényleg van benne? Mit gondoltok erről a márkáról?

Figyelt kérdés

Időszerű nálunk lassan az első cipőcske, és vki ezt ajánlotta, merthogy ez bőr, nincs benne betét(mert állítólag a legújabb őrület szerint nem kell), és pár ezerrel olcsóbb mint az Elefanten, Salus, stb.

Erre tök véletlen megyek a kínai ruhaboltba az Örsön, és látom ezt a márkát...

Kicsit meglepődtem...

Az is furi, hogy ott minden cipő 1-2-max.3ezer, ezek meg 4-7ezer közt vannak.

Tényleg nagyon szépek, jónak is tűnnek, viszont én úgy látom, hogy középső hosszanti harántemelő ugyan nincs benne, de úgy mint a lúdtalpbetéteknél oldalt, na ott meg van emelve...most akkor???


2011. aug. 20. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az alabbiakat megtalalod a cipoben, akkor eredeti.

[link]


Lehet eredeti a kinai uzletben is. Nagykereskedok felvasarolhatnak, de a kinai biztos megelegszik kevesebb haszonnal.


Amugy lehet hogy a ceg kiadja a gyartasukat kinaiaknak, (mint mar sok mindent), igy olcsobban jonnek ki.

2011. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi, asszem eredeti lehet a link alapján...

neked jó a véleményed amúgy a márkáról?

2011. aug. 20. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a markat, nem M.O-on elek.
2011. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké, nem Magyarországon élsz, de tudnál mondani egy dolgot, akár külföldről, amit nem Kínában gyártanak?

Én azon döbbentem meg, az angol tanszék nyelvész professzora mondta, hogy ha betelefonálsz egy bank telecenterébe vagy repülőjegyet akarsz venni, már az is Kínából, Indiából jelentkezik, nem az európaiaknak fizetnek éjszakai pótlékot.

Egyik ismerősőm ott gyártat gördülőtalpú cipőt, azt mondta negyed bérért, pirkadattól sötétedésig heti, hét napon át dolgoznak, havi egy szabadnappal.


Nekem egyébként nem jött be, az Elefanten sem, de ezek a cipők meg vagy itt vagy ott nem passzoltak aa fiam lábára. Biztos van olyan lábforma amire pont jók, de nekünk egyetlen típus sem volt jó. Mindegyiknek volt valami baja. És úgy voltam vele oké 4 ezer, de hozzá dobok még két ezrest és olyat veszek, ami jó a lábára.

2011. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk első cipőink 3 pár,siesta volt,ami összenyomta a kisfiam lábát,azután váltottunk a D:D.stepre,azóta is ezt hordjuk,és nincs vele semmi gond.Jó strapabíró,de jól láttad van benne haránt emelő,bár én ezen a párton vagyok.Bőr,tartja a bokáját és nagyon jó széles az eleje,a talpa hajlékony,éa pihe könnyű az egész cipő.Mi ennél maradunk,igaz a dupláját is ki tudnám fizetni egy cipőért...

Mi itt vesszük mindig.

[link]

2011. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, igy van kedves Kerdezo. Mar Ausztraliaban sem talalsz egy arut, ami nem Kina, Taiwan, India stb-ban lett keszitve. Gyarakat olcsobban felempitenek/berelnek Kinaban, olcsobb a munkaero, tobb adoleiras stb. van. Nezd meg pl. a Bata cipoket. Mar mindenhol voltak gyartva. Anglia, Cseszlovakia, Bermuda, Brazilia,pont most az is Kina.
2011. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves FromOz!


Nem én írtam azt a választ, amiben azt írták, hogy :

"oké, hogy nem Mo élsz, de tudsz azért mondani, stb., stb."

AZ EGY VÁLASZADÓ VOLT!


Kedves 12.08!

A 4ezer Ft-os az szandi volt, tehát annál csak drágábban voltak, Nekem még ez is megterhelő. Pénztárcám szerint sima gyalog kínai cipőt tudnék venni neki, de azt nem szeretnék, ezért néztem vmi mást, ami bőr, és nem 7-12 ezer. Az Elefantent sem tudom megvenni, hacsak majd nem lesz vmi akció...de lehet nekünk sem lenne jó, ki tudja...

Szívem szerint pedig azt vennék, konkrétan nagyon jónak látom a Superfit cipőket(10 ezer körül vannak), de sajnos én egyszerűen nem tudok hozzádobni még pár ezret, mert az nem 1-2 ezer különbség.

Még néztem a Skippyt, de az meg esküszöm hiába nem kínai, szerintem rosszabb mint a kínai cipők...tök merev a talpuk...gagyi.

nem beszélve arról, hogy mi van, ha megveszem, és aztán 1 hó múlva megyünk az ortopédiára, és közlik, hogy ilyen vagy olyan cipőt adjak rá, akkor kidobtam 10 rugót az ablakon?


Óóó:-)))), ezzel a kis levezetéssel rá is jöttem a megoldásra...veszek egy relatíve normálisat, és megvárom mit mond majd az ortopédus,és akkor majd meglátjuk.


KÖSZI MINDENKINEK!

2011. aug. 21. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!