Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NUK First Choice, vagy MAM...

NUK First Choice, vagy MAM cumisüveget ajánlanátok inkább? Árban melyik a kedvezőbb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő.8 hónapos korában lett tápszeres, akkor volt rá igazán szükség.Én a MAM-ot jobban szeretem sokkal! Hamarabb, és könnyebben ki tudja szívni belőle a tápszert.És jobb, hogy a lyuk felül van, nem a cumi egyik oldalán.Nem kell megnézni, hogyan adom a kis szájába.
2011. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább MAM párti vagyok, mi is azt használjuk. Az árukat nem tudom, de egyik sem olcsó. A mam nagy cumisüveg olyan 1600ft körül van, a kicsi pedig 900ft.
2011. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
MAM
2011. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MAM-ot használunk :)
2011. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Mam árban is jobb mint a Nuk és kialakításban is.(Azthiszem az első válaszoló már írta, hogy a Nuk-on felül van a lyuk, az6 én lányom félrenyelt tőle mindig).

A Mam-al sosem fájt a hasa.8 hetes korától tápszeres

Most 7,5 hónapos

2011. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a MAM vált be. Én az Aventos készletünket cseréltem le MAM-ra, nagyon jó mindegyik üveg a kicsis szelepes és a nagy is. Különben a Tommy Tippee is nagyon jó.
2011. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Nuk-ot nem ismerem, de a MAM tényleg nagyon jó. Vettünk aventos kezdőcsomagot, mert mindenhol azt istenitették. A MAM teljesen véletlenül lett. A férjem vett németországban mellszivót és a csomagban volt hozzá egy 130 és egy 160ml-es üveg. A babám elég hamar tápszeres lett és a MAM-ot használom, mert sokkal jobb. Nem hasfájos miota a MAM-os cumisüvegből eszik. Az aventost nem szeretem. :(
2011. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az Aventot szeretném lecserélni én is!
2011. aug. 21. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lassan 7.hónapja a MAMA-ot használjuk, van a szekrénybe NUK és Avent is de egyikkel sem vagyok kibékülve. Igen a nuk-nál, hogy oldalt van a lyuk, az avent meg folyik, de a mam-ossal a 7 hónap alatt még nem volt gond
2011. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!