Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szempirossag kezelesere otletek?

Szempirossag kezelesere otletek?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem eszre, hogy a 2 hos babam jobb szemenek az egyik oldala pirosas. Gondolom -es remelem is-, hogy belenyulhatott. Kozerzete nem valtozott, mosolygos, elegedett, laza nincs, a szeme nem valadekozik. Ha hetfoig nem mulik, azert elviszem orvoshoz. Addig is tudnatok tanacsot adni, esetleg mivel borogassam, vagy borogassam-e egyaltalan?
2011. aug. 20. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag langyos vizzel mosogasd, kamillával semmi képpen, amíg nem látja orvos. Aztán lehet hétfőre el si múlik. :-) Remélem!
2011. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 hónapos volt, amikor az egyik szeme bepirosodott, ugyanígy.Szerencsére épp akkor mentünk tanácsadásra.Nekem a gyerekorvos egyenesen a kamillázást ajánlotta, semmi mást! 2-3 napig vattapamaccsal kezeltem neki, és magától elmúlt.Nem kellett szemcsepp, semmi!

Nálunk orvosi javaslat volt a kamillázás, és bejött.Pedig épp csak rápillantott a szemére futólag, amikor a recepteket adta.Nem kételkedtem benne..

2011. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Disi ***** válasza:
Az anyatej mindenre jó, próbáld ki. Minden etetéskor cseppents bele. Nekünk váladékozott is nagyon (már könnycsatorna-elzáródással rémisztgettek), javított rajta, de végül kaptunk szemcseppet is.
2011. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat!

Egyszer mostam at ovatosan langyos vizzel, es mara mar nyoma sincs! :)

Tegnap feszt nyult volna a szemebe, ugy kellett mindig megakadalyozni :D Egy ido utan szerintem jatekka valt neki (ezt csak ugy leirtam, mert vicces volt, ahogy egy ido utan lassitott felvetelben probalta a kezecskejet a szemehez tenni, kozben meg azt leste, hogy mikor ugrunk :D )

2011. aug. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!