Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megzavarja a napirendet...

Nagyon megzavarja a napirendet, ha egyszer pl. kiesik a fürdés, vagy késöbb kerül ágyba 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja beálltunk egy napirendre és az éjszakát is átalussza.Készülünk rokonokhoz,kb, 100km.-re.Ott aludni nem akarunk,de a hazaút valószinűleg belenyúlna az estébe.Tapasztalatok?Köszi
2009. ápr. 15. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz. Mi 4 hós gyerekkel voltunk nyaralni és mivel nem volt túl jó idő összesen 2x fürdettük egész héten. Nem zavarta össze. Csak törlőkendővel áttöröltem+ tiszta ruha és kész. A kocsiban meg úgyis alszik hazafelé, nem?
2009. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmi gond, ha nem fürödtök, az utazás már önmagában is megváltoztatja a napirendet, és fárasztó is

sajnos kislányommal előfordult, hogy ahelyett hogy megnyugodott volna, hogy hazaértünk vígasztalhatatlanul sírt, míg meg nem szoptattam és el nem sikerült altatni

szóval legjobb ha otthon hamar ehet és alhat

2009. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom ebben a korban többször átaludta a fürdést.

Este belaudt, és reggel kelt fel.Ilyenkor reggel gyorsan lemosdattam kevés vízben, és semmi nem történt.

És 6 hetes korától utazunk minden hónapban 500 km-t, és semmi baj nincs vele:-)

2009. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!