Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek bevált a Huggies...

Mindenkinek bevált a Huggies pelenka?

Figyelt kérdés

Pár napja huggies pelust adok kisfiamra,és minden reggelre teljesen átázik.Nem kifolyik belőle a pisi,hanem a fenekénél hátul mind a 2 oldalon csurom pisi.

Eddig Pampers-t használtunk,de gondoltam kipróbálom ezt,mert olcsóbb.Babátoknál nem ázik át?

És a Tesco-s lila pelus hogy vált be nálatok?Mert lehet,hogy azt érdemes lenne kipróbálni ehelyett.


2009. szept. 18. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Huggiest használok, és teljesen megvagyok vele elégedve, nem szokott átázni. Viszont az árát sokallom, ezért veszek ma a Tescóban lila pelust (3 napig 1799 ft.) remélem beválik legalább nappalra.
2009. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk a Huggisből oldalt néha kifolyt ez-az és olyan is volt mint nálatok.Most lila Tescosat használok,bár keményebb pelus,de még nem történt baleset.

2009. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szerettem a Huggiest,Liberót,a Pampersből a New born vacak,de a többi jó.A tescost is sokáig vettem,de most nyár végén 2 vásárlásnál is úgy jártunk,hogy a dereka kiütéses lett tőle,ezért most Dm-es Babylove pelust veszek.A 100 db-os olcsó pelus is kibírt már 1 éjszakát nekünk.Én gyakran csinálom azt,hogy estére 1 számmal nagyobb pelust adok rá,így reggelre nincs baleset:)
2009. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Tescos nekünk nagyon bevállt,éjszakára is.Vagy azt használom,vagy a DM-est a dobozost.Nekünk a Huggies nem jött be,legalábbis éjszakára nem.Átázott elől,nem lett pisis a ruci,de a pelus mintha nyirkos lett volna,és nagyon pisi szagú volt,így csak nappalra használom ha éppen veszek.A Tescos most akciós,mi is bevásároltunk:)
2009. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt jó a Huggies, sehol nem szigetelt rendesen (7 kilós fiúra).
2009. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Huggies egyszer volt a gyereken 14 hónap altt. Nem jó.

Pampers-t használunk (Active Baby) vagy lila Tescos.

Éjszakára csak Pampers.

2009. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nagyon bevált a huggies, a lila tescos viszont naggggyon szar szerintem. az activ baby (pampers) tényleg ok.
2009. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Huggies! A pampers vékony, és állandóan cserélni kell éjszaka, mert átázik, a libero túl vastag, a huggies viszont kibír egy éjszakát is. Igaz reggelre pont megtelik. Attól is függ, mennyit pisil a baba. Nekem három bébim van, ketten egypetéjűek és ők teljesen megtelítik a pelust, viszont az ikertesójuk kevesebbet pisil.
2009. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Huggies a legjobb, soha nem folyt ki még belőle semmi! Már szinte mindenfélét próbáltunk, a Libero is jó még csak az a baj hogy elég vastag. Nagyon jó még a Rossmann-os is, sokszor éjszakára azt adom rá, még soha nem ázott át. 4 hónapos a kisfiam
2009. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Látod? Mindenkinek más jön be. Ki kell próbálni, mi felel meg az igényeiteknek.
2009. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!