Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon tejallergia? 8 hós múlt...

Vajon tejallergia? 8 hós múlt a pici fiam. Elkezdte enni a humana ill. nestlé joghurtot (amit 8 hós kortól adható). Ma is meg tegnap este is hányt.

Figyelt kérdés
Este 6 körül evett mindkét alkalommal. Vajon tejallergiás? Vagy mi lehet ez? Ha tej allergiája van az mit jelent? Már igy is marad?
2009. ápr. 15. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nagy gyereknél csalán kiütés
2009. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a választ!
2009. ápr. 15. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem beleesett a járványba. a tejallergia, az elfogyasztott tejtermék után fél órára jelentkezik, többnyire kiütés formájában. a sokat hány, vidd orvoshoz. a megyénkben(bács -kiskun) számtalan baba, anyuka, öreg benne van a járványban. egyesek folyamatosan hánynak, másokat a hasmenés fog a wc-n. számtalan alkalommal kórház lett a vége. hasmenés: min 4 vízszerű széklet/nap. hányás: napi többszöri alkalommal, ha a víz se marad-->doki.
2009. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Igazából csak este van ez a hányás. És este kakil vacsi előtt és az is olyan bocsi "bűzös". De másnap semmi baja. Holnap mindenképp elviszem, de gondolom akkor egész nap előfordulna ez a hányás.

2009. ápr. 15. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
szinte szünet nélkül. énnekem a gyerekeim tejallergiásak, de sajna a babajoghurttól is ökölnyi nagyságú vörös kidudorodások (egyik), apró sűrű vörös pöttyök (másik) jelennek meg rajtuk. a tünetek nem egyformák. azért említsd meg, mit evett a baba -e két nap alatt amit máskor nem. ja... az én lányom mikor először evett darabos ételt, rendszeresen kihányta-este. pl: szalámi, kenyér, tészta...
2009. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olyasmi nincs. illetve 3 db pötty van egy a füle mögött kettő meg a tarkóján, máshol nincs. Szerintetek reménykedhetek hogy nem allergia?
2009. ápr. 15. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem allergia. inkább nehezen emésztett étel, amit a szervezet nem ismer. kilöki.
2009. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!