Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztizik az 1 évesem, hogyan...

Hisztizik az 1 évesem, hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
Ha bármit kiveszünk a kezéből, amit véletlenül megfog már örjöng, hiába próbálunk cserélni vele, kedvesen elvenni, megmagyarázni, semmit nem érek el! Néha annyi is elég, hogy az egyik játéka nem gurul annyira, amennyire szeretné, minden apróságok megy a hiszti. Sajnos eddig a mamáékkal laktunk együtt, és mindig felkapkodták minden nyikkanásra. Most elköltöztünk és itt maradtam vele és a hisztijével. Nem tudom mit csináljak....nem akarom hogy ilyen maradjon vagy tovább fajuljanak a dolgok és már ne tudjak ellene tenni semmit.
2011. aug. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lesz könnyű, de nem megoldhatatlan. Ha elveszel tőle valamit, akkor először kérd, majd utána vedd ki a kezéből. Persze neki áll hisztizni, de akkor hagyd ott, majd abbahagyja. Ne kezdd el babusgatni, szépen beszélni vele, csak kínáld meg egy másik játékkal és ha tovább folytatja, hagyd ott. Egy idő után rájön, hogy nem ő a főnök.
2011. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is ez volt a helyzet, szerencsére hamar leszokott, én ha elkezdett hisztizni egyszeruen letettem és mondtam neki, hogy ha majd elmult a hiszti beszélgetunk és játszunk. kinn meg a fure szoktam lefektetni és szintén otthagytam.
2011. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne kapd fel minden nyikanásra tudom egyszerübb mondani mint csinálni de nem kell magyarázni, szépen kérni csak hagyd hogy kihisztize magát nem fog neki megártani gyorsabban befejezi ha nem szólsz hozzá.
2011. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!