Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsödei beiratkozás. Előnyt...

Bölcsödei beiratkozás. Előnyt jelenthet beiratkozásnál, ha azt mondom, hogy egyedülálló vagyok? Bocsánat mindenkitől a taktikázásért

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Naná! Nekem azt mondták, hogy kevés a hely és egyedülálló anyukák, meg 3 gyerekesek előnyben. Ha 1 gyerekem van meg férjem, akkor semmiképp sem veszik fel. Jó, mi? A másodiknál már én is tuti hazudni fogok. Csak az a kérdés, hogy kérnek-e papírt róla, hogy elváltatok.
2009. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha rájönnek, hogy mindenki hazudik, akkor előbb-utóbb biztos kérnek róla papírt.
2009. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én gyerekem elől vennéd el a helyet, mert ugyan azonos feltételekkel indulnának a gyerekek a felvételinél, csak Te még egyedülállónak mondanád magad, én meg nem, akkor egy utolsó dolognak tartanám.
2009. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is szemét dolog hazudni. De nem önszántambol iratom be az oktoberben 1. életévét ünneplő babámat. Sajnos muszáj elmennem dolgozni.
2009. ápr. 16. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Sztem sokan vagyunk akinek muszáj vissza menni dolgozni de nekem eszembe sem jutna hazudni emiatt.
2009. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Miből gondolod, hogy később sem jönnek rá? Vagy apuka soha nem fog érte menni? Meg amúgy nálunk pl. a gondozónénik "családlátogatnak", mielőtt a gyerek menne a bölcsibe. Szerintem elég nagy égés, ha ott kiderül a turpisság. Nem beszélve arról, hogy az is lehet, olyan elől veszed el a helyet, aki TÉNYLEG egyedülálló, több gyermekes.....
2009. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztos előnyt jelent,de nem tenném.Én most "irattam" be a babám(5 és fél hónapos) a bölcsibe,hogy jövő szeptemberben tudjon esetleg menni,mert nekem is dolgoznom kell.Mi sem vagyunk összeházasodva,de eszembe sem jutott,hogy egyedülállóként mondjam magam.Te tudod,de szerintem nagyobb égés,ha kiderül,hogy mégsem vagy az.
2009. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Én tényleg egyedülálló anya vagyok, biztos megharagudnék arra, aki hazugsággal venné el a helyet a babám elől. Amint betöltötte a kisfiam az 1 évét, el fogok menni dolgozni, mert muszáj sajnos, viszont amíg kérhetem a családom segítségét, addig nem iratom be bölcsibe, mert így sem akarom elvenni a helyet más elől, aki tényleg nem tudja megoldani, és végülis jobb otthon, mint a bölcsiben.

Viszont a taktikázás előbb-utóbb ki fog derülni, mert a bölcsibe rendszeresen jár annak a körzetnek a drnénije és védőnője, akiknél vmilyen "nyom" van a gyerekedről (ha nem is az igazi karton van náluk, de tudják ki a gyermekorvosod, kihez tartozol védőnő szempontjából..stb és ki tudja milyen adatokat kérnek le rólatok). Mint említettem, én egyedülálló anya vagyok, de ezt a tényt a drnénink és a védőnőnk is tudja, rá van vezetve a kartonunkra. Pont azért, mert a kisfiam teljes felügyelete az enyém,és ha bármi történne, esetleg vmilyen műtét vagy gyors beavatkozás kellene, akkor elég az én aláírásom, nem kell az apáé.

Tehát gondold át mit füllentesz, mert az igazság ki fog derülni, és utána Neked lesz nagyon kellemetlen.

2009. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Gondolj bele abba, hogy más is van olyan rossz helyzetben, mint Te vagy még rosszabban és lehet, hogy előle veszed el a helyet! Abszolut nem értek egyet Veled ne haragudj!
2009. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Megpróbálunk hazugság nélkül bekerülni a bölibe. Ténleg nagyon égő lenne, ha kiderülne az igazság. És, hát a böli körül ugyis ismer mindenki mindenkit. Köszönöm, hogy segitettetek a helyes ut kiválasztásában.
2009. ápr. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!