Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha álmatlan a babám?

Mit tegyek ha álmatlan a babám?

Figyelt kérdés
Egész este forgolódik, reggel fáradt. Van hogy fesir ki kell venni az ágyából megvigasztalni. 1 éves múlt.
2009. ápr. 16. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, az Én kislányom még csak 3 hónapos, de Nálam működik a "kifárasztás". Ezalatt azt értem, hogy teszek róla, hogy minél több új információ és esemény érje napközben, így estére úgy elfárad, hogy gyakorlatilag magától eldől, és alszik 8-9 órát éjszaka.
2009. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem működik a kifárasztás!!!!Sőt!Még fáradtabb és már a fáradságtól.Nekünk akkor van jó esténk ha többet alszik nappal.Akkor nyugisabb egyébként nekem 9hónapos a babán2-3szor alszik már nappal-kb egy hónapja,eddig csak kínlódtunk vele nappal is,de erősen rá lett szoktatva,így kb egy órát pihen mindig,így csak kb 4-5rosszabb esetben 10szer kel fel éjjel.eddig 15-20volt a minimum,egyszerűen nem bírt rendesen elaludni.Borzalmas volt,aztán hajnaltól csak velem aludt de volt olyan,hogy ott sem volt már jó neki,szval határozottam szoktasd rá,és akkor tedd le többször.Lehet ő is egy ilyen baba,hogy ha többet alszik akkor alszik jobban,nem minden babánál jó a kifárasztás van amelyik túlpörög és azért nem alszik.
2009. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, ha napközben alszik többet, akkor éjszaka is jól átalussza az éjszakát. Bár azért fárasztom is délután, mert akkor hamarabb kidől.9,5 hónapos kisfiú anyukája
2009. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!