Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtál amikor megszüle...

Mit használtál amikor megszületett?

Figyelt kérdés
Fürdetőt,sampont,stb..aki nem a gyógyszertárit használta.
2011. aug. 22. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Babe fürdetőt és sampont használtunk 2 éves koráig,azóta johnsont használunk,de csak az ár miatt.És bepanthen popsikenőcsöt,de abból volt 2 doboz gyógyszertári az elején.
2011. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak addig használtuk a gyógyszertárit, amíg az első tubus el nem fogyott. Utána Neogranormont, Johnson's-t, most próbáltuk ki a Gabi jó éjt fürdetőjét. Mázlink van, egyáltalán nem érzékeny a kisfiam bőre semmire, bármelyik jó neki.

Sampont a Johnson's kamillásat használjuk kb. 2 hetes kora óta.

2011. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gabi hintőpor, gyógyszertári fürdető ( nem szeretem, de a mai napig ezt használjuk, mert egyszer kiszáradt a bőre a Johnsontól).Samponból Johnsont használunk, a samponra soha nem volt érzékeny, már újszülöttként ezzel mostuk a haját.Már 11 hónapos, és soha nem volt koszmós a fejbőre, így nem vettem a Babe-t.Popsikrémből utáltam a gyógyszertárit.Próbáltuk a Neogranormont, ez jó volt, csak hamar elfogyott.A Sudocrem nagyon jó, ezt hónapokig használtuk, és most áttértünk Niveára.
2011. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Johnsons és a Gabi termékek is tele vannak kőolajszármazékkal és mindenféle káros adalékkal sajnos (csak olvassátok el rajta a feliratot, mit tartalmaz, döbbenet!!). Vagy a Weleda termékeket ajánlom, ezek teljesen természetesek, vagy a Foreveres termékeket - nálunk kizárólag ez utóbbiak vannak használatban, szuper és semmiféle allergizáló összetevő nincs benne (kóser és iszlám minősítése is van - gondolom, ezt nem kell magyarázni, plusz a német dermateszt minősítéssel rendelkezik, amit kizárólag azok a termékek kaphatnak, amelyek egyáltalán nem allergizálnak.
2011. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mikor hazaértünk mindenből a gyógyszertárit használtuk,popsitörlő pedig a dm babylove sárga bio kamillás, nem olyan intenzív az illata, nagyon kellemes és pont elég nedves. A popsikrém most is a gyógyszertári de vettem neki soducremet ha kicsit piros (bár mindennapos használat van rá írva nekem nem ajánlották) a testápolót viszont pár nap alatt lecseréltem :) a NEOGRANORMON-ra van belőle pumpás is, nagyon szeretjük, a gyógyszertárival ellentétben mikor bekenem nem csúszik, egyből beszárad és tényleg nagyon jó... ugye a kis csibém száraz bőrű volt 2-3 alkalommal bekentem és egyből helyrerakta azóta is gyönyörű a bőre most 6 hónapos.Hintőpor a naturlandost használtuk a köldökre ami megmaradt ilyen melegben a hajlatokat szórom be, samponból a babé-t használjuk, a fürdetőt pont a múlt héten cseréltük le a gyógyszertárit a GABI édes álom fürdetőre, isteni illata van,és nem is irritálja a bőrét.

Nagyjából ennyi :)

2011. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fél évig gyógyszertárit, utána DM sajátmárkást fürdőgélt meg Müller sajátmárkás fürdőgélt.
2011. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb.3-4 hétig használtam a gyógyszertári fürdetőt,majd áttértünk a Johnsons-ra.Fürdetőt is azt vettem meg sampont is.17 hónapos a kislányom azóta is Johnsons-al fürdetem,sampont 1 hónapja váltottunk mert viszkedni kezdett tőle a kis feje.Popsikrémet viszont azóta is csak a gyógyszertárit használjuk,ha esetleg kipirosodik a feneke akkor neogranormonnal kenem be.
2011. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!