Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már a nagy ágyba szokás?...

Ez már a nagy ágyba szokás? Kisfiam 7 hós, három napja azt játsza éjjelente, hogy felsír, cicire teszem, cicin visszaalszik, beteszem a kiságyába, nem telik el öt perc, megint felébred, újra sír...

Figyelt kérdés
Ha csak simizem, vizet adok neki, csak ringatom, nem jött be. Odateszem közénk az ágyba, két perc múlva már alszik is...nem akarom közénk szoktatni...mit csináljak vele?
2009. ápr. 16. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nektek jó akkor hagyd, most ez már nála a szeparációs szorongás kezdete...
2009. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az!Most vagy erős leszel és nem hagyod és pár nap múlva belátja vagy alszol vele mint én is:D

Néha berakom a helyére de hajnaltól szinte velem alszik.Én mondjuk szeretem,de remélem ha majd az első randijára megy majd nem fog már velem aludni:D:D:D

2009. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De napközben tök jól el van nélkülem is, eljátszik úgy, hogy nem lát...eztán majd az jön, hogy nappal sem lesz meg nélkülem?
2009. ápr. 16. 09:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát este mindig úgy indítunk, hogy a helyén alszik el...aztán hajnal kettőtől meg megy a műsor...sírni hagyni nem lenne szívem...
2009. ápr. 16. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az, amit ő is pontosan tud. Hogy nincs szíved hozzá...

Amikor az én babám próbálta meg ezt, a férjem lefogott, s azt mondta: kibírjuk! Kicsit mi is hüppögtünk, de 15 percig tartott csupán, s később nem volt ilyen próbálkozás.

2009. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is a szeparációs szorongás kezdete. Mi is átmentünk ezen, de én sem vettem közénk az ágyba. Előbb utóbb (sajnos inkább utóbb) elaludt a cicin, és akkor visszatettem a saját kiságyába. Türelem, kinövi pár héten belül, de egy kicsit 'keménynek' kell most lenni!
2009. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!