Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nem válik be a gyógysze...

Nagyon nem válik be a gyógyszertári fürdető. Mikor lehet áttérni valami másra?

Figyelt kérdés
A babám bőrét és párom bőrét is nagyon kiszárítja egy a gyógyszertári fürdető. Neogranormont vettünk a születése előtt. Mit gondoltok mikortól lehet használni? Még újszülött, 2 hetes múlt.
2011. aug. 22. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A Gabi fürdető (nem az Édes Álom, a sima) már újszülött kortól használható. Mi szerettük, és a lányom bőre is. :)
2011. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Már a kórházban se azt használtak:)

Mind a két törpénél az első perctől fogva J&J-t használunk.

2011. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én harmadik gyerkőcöm most máfél hónapos, még nem használtunk fürdetőt nála, a koszmós fejecskéjét mossuk Babe koszmó elleni samponnal, bőségesen elég annyi vegyszer neki.

A lányom (első gyerek) a gyógyszertári fürdetőtől lett ekcémás a bőrgyógyászunk véleménye szerint. Nekünk is érzékeny a bőrünk, a gyógyszertári fürdetőtől viszketően száraz lett a kezünk, a gyerek pedig csupa ekcémás kiütés... Nála Nivea fürdetőre váltottunk, attól egy-két nap alatt látványosan gyógyult a bőre.

2011. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Neogranormon nagyon jó, mi azt tettünk a fürdővízbe, bevált. Azért figyeljétek, hogy nem-e szárad nagyon a baba bőre tőle. Nekem a kórházban a testápolóját ajánlották, ezért vettük a fürdetőt is.
2011. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi születéstől Johnson's Babyt használtunk.

Fincsi még a Babé is, érzékeny bőrre kiváló!

2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem használtunk gyógyszertári fürdetőt,2 éves koráig babe-t használtunk.Imádom azóta is a bőrét,na meg az enyémet is,mikor utána fürödtem:))))
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekünk a gyógyszertári tetszik a legjobban. ha nem válna be, csak Babét mernék venni.
2011. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi Nivea Baby-t használunk, a könnymentes samponból jut valami a fürdővízbe is, több nem is kell.
2011. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
J&J a sárga pumpás, az fürdető és könnymentes sampon egyben. Én újszülött kortól ezt használom. Most 1,5 éves a fiam.
2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bübchen termékeket használok első perctől fogva...vannak az úszülötteknek való "dolgaik"...aztán a nagyobbacska babáknak megfelelő termékek is...szeretem nagyon!

Csak ajánlani tudom!!

2011. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!