Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is rágja a kiságyat?

Más babája is rágja a kiságyat?

Figyelt kérdés
1,5 éves kislányom állandóan azt csinálja,már a festéket majdnem körbe lerágta,mostmár a fát rágja.Félek,hogy valami baja lesz tőle
2011. aug. 22. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyém a járokát rágja egy éves mult, odatekertem egy szines sálat szorosan, attol fogva nem csinálja esetleg kend be valami keserüvel ami nem káros,
2011. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen rágta. Bár én már csak akkor vettem észre, amikor kiköltöztettük az ágyból, mert véletlenül megfogtam, és érdes volt. (Világos színű volt az ágy)

Viszont azóta láttam, hogy lehet kapni direkt erre való ágyvédőt, talán Brendonban...

2011. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ikeában lehet kapni olyan műanyag védőt, amit a rács szélére kell feltenni, így nem tudja rágni a kiságyat.
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, IKEA. Bocs.

második


[link]

2011. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Basszus, mit össze kerestem, és nem találtam, pedig én is linkelni akartam. Igen, erre az ikeásra gondoltam. :)
2011. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sebaj, ezért vagyunk többen. :o)

Én meg a Brendon oldalt böngésztem hülyére, mert azt hittem, ott láttam...

Össze hoztuk. :o)

2011. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ mindenkinek,megvesszük a védőt,azt bánom,hogy eddig nem írtam ki ezt a kérdést,nem tudtam,hogy van ilyen
2011. aug. 22. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.Igen az en lanyom is ragja nem is akarhogy.Nekunk nem valna be sajna ez a vedo ugyanis az also fogaival ragja az aljat, pont od nem er le a vedo.Rendes lyukak vannak a fan.Engem is megnyugtattak hogy nem lesz baja.En is kotottem mar ra salat de addig ugyeskedik amig le nem szedi.

Nekunk valami olyan vedo kellene ami alulrol is vedi a racsoknal de olyan nincs sajna.

2011. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!