Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is bejárja a...

Más babája is bejárja a kiságyat éjszaka? Van valami megoldás hogy ne tegye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom minden éjszaka bejárja a kiságyat. Tök édes.:) MA példálul fejjel lefelé keltünk. Helyesebben beszororultunk ezért ébredtünk.:)Hosszabb mint a kiságy szélessége. Máskor arra kelünk hogy kilóg a kezünk. A hálózsák segit ezen?

köszi


2010. jan. 7. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is bejárja az ágyat, pedig hálózsákban alszik. 10 hónapos. Sőt, reggel, amikor bemegyek hozzá, már áll, és a rácsba kapaszkodik - hálózsákban. :-)
2010. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém is, szintén hálózsák. nem volt még olyan, hogy ugyanabban a pózban találtam volna. 4 hónapos kora óta csinálja, amióta forog. most 9 hónapos, de még nem szokott le erről. mondjuk szerencsém van, 8 hónapos kora óta feláll, de állva még nem találtam meg a kiságyban :)
2010. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ügyes:) Álitólag én ki tudtam mászni a kiságyból hálózsákban is. Persze akkor már nagyobb voltam.
2010. jan. 7. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kikötöztem jobban a rácsvédőt,nem tudja kidugni a kezét,lábát.De bejárja az én kislányom is.
2010. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is detto!

A zsák sem megoldás,viszont baromi jókat alszik benne.:-)

2010. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap ragasztottam a kiságy belső végébe matricákat (virág, lepke). Este mikor lefektettem lányom (11 hós) és benéztem rá fél óra múlva, teljesen lebrékelte magát az ágy végébe és tanulmányozta a matricákat, aranyos volt:) De ébredtem már éjszaka arra is, hogy nagyokat nyögdécselt, benéztem hozzá, és ott fekvőtámaszozott az ágyban. Egyébként keze, lába össze vissza az ágyban alvásnál, hálózsákot nem szereti.
2010. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Hálózsákban, elfordulásgátlóban alszik alig 4 hónapos babám és sokszor engem is meglep, h reggel keresztben az ágy végénél mosolyogva néz rám :)))) Imádom!
2010. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!