Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes baba mellett fájdalomc...

7 hetes baba mellett fájdalomcsillapító? Melyiket lehet?

Figyelt kérdés
Totál fája fejem. Este reméltem, reggelre jobb lesz. Aztán az éjjeli szoptatáskor reméltem, reggelre jobb lesz... És nem... Mit vehetek be? Rubophen? Algophyrin? Panadol?
2011. ápr. 17. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 2 szem algopyrint vehetsz be nyugodtan.
2011. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vehetsz be ilyeneket. Én soha nem mertem volna.

De paracetamol-t igen.

2011. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Panadol és a Rubophen is Paracetamol hatóanyagú.
2011. ápr. 17. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Panadol, nekem ezt a fogorvosom javasolta, miután kihúzta a fogam.:)) A védőnő pedig azt mondta, hogy legjobb a Nurofen,a babának is, és a mamának is.Ez a legártalmatlanabb a tejre.De ő engedélyezte még akár a 3*1 Algopyrint is.Sajnos a fogaim miatt kellett gyógyszert szednem , és én is szoptatok.Próbáltam utolsó szoptatás után bevenni este, de sokszor nem bírtam addig várni.A pici meg se érezte.Mire tej lesz belőle, nem sok marad a hatóanyagból szerintem.Elvileg jó még a Rubophen is, de azt mondta a védőnő, hogy azt azért nem szereti, mert májkárosító.
2011. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!