Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elbizonytalanodtam. Szerintete...

Elbizonytalanodtam. Szerintetek a pink szín tényleg egy bizonyos kisebbségre utal?

Figyelt kérdés
Kislányom bútorát kidekoráltam. Vettem pink színű tapéta matricát, és ebből vágtam csíkokat, amiket a bútorok szélére ragasztottam. Amikor párom meglátta, azt mondta hogy csúnya és cigányos. Tényleg az? A szoba amúgy fehér, és faltetoválás van mindenhol: virágok és szívecskék, sok pink.
2011. aug. 22. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy :)
2011. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rózsaszín kis ruhákat se vegyetek, mert az is "cigányos"....:)

Tudod mi a kisebbségi szín? A sötétlila meg a bordó , vagy a tűzpiros. Na, esetleg ott már lehetne gondolkodni, hogy hát mégse kéne....

2011. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szín a kérdés, hanem az, hogy pontosan milyen arányok vannak és hogy csináltad meg. Lehet, hogy cigányos, de lehet, hogy nem. Ezt ennyiből nem lehet eldönteni.
2011. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem rózsaszín, hanem pink. Az az igazi élénk pink.

A bútorok szélét ragasztottam le. Nem, tudom hogy mondják a szakemberek, de én laikusként élnek mondanám. Ezekre szokták rávasalni a bútorral megegyező színű csíkot.

2011. aug. 22. 22:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha Neked tetszik, ne foglalkozz semmivel :)
2011. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pink nem "cigányos"! Inkább csajos! A férfiakra meg ne hallgass ilyenbe, mert zömének nincs érzéke hozzá!
2011. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Ez a szín bizonyos hátrányos helyzetű kisebbségre utal - a nőkre.

Ha a párodnak nem tetszik, az elég komoly ellenérv azért.

2011. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Hát, lehet benne valami. A pink szerintem elég "hivalkodó" szín, és hát valljuk be, ez rájuk jellemző. Főleg a sok pink szívecskével és virággal együtt.

Persze lehet, hogy nem jól képzelem el, és tök jól néz ki, de én biztos, hogy inkább valami visszafogottab rózsaszínt választottam volna.

2011. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz róla egy képet feltölteni?

Csak mert ezt így nehéz megítélni szerintem. Ha nincs túlzásba véve a pink, akkor nem hiszem hogy gond lenne. Lehet, hogy a párodnak a mennyiséggel van baja, ha túl sok a pink. Akkor megegyezés lehet, ha valamennyit leszedsz belőlük, és csak pár helyen hagynád meg.

De nagyon kíváncsivá tettél, hogy milyen lehet a szoba?

2011. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 7:54-es! A pink nem rájuk vall! És igen is, egy kisgyerek szobája, ha nem csak pink, és nem az van zömében, igenis jól mutat! Nekem is van pink színű felsőm, mégsem vagyok cigány!!! Az egy olyan szín ruhában, ami nagyon szépen kiemeli a szép bőrt, alakot! A zöld, narancssárga, piros már elgondolkoztató lenne! Kis gyerek szobájának (kislány)díszítésében pedig tökéletes! Persze, ha nincs eltúlozva, tényleg csak díszítés!
2011. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!