Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák, válaszolnátok?

Fiús anyukák, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

próbálkozunk a bilizéssel de csak állva hajlandó pisilni a fiam. ilyenkor fogjam meg a fütyijét vagy mutassam neki hogy fogja vagy nem kell?

bocs ha hülye a kérdés de annyira nem tudom hogyan kéne, hogy bele is találjunk a bilibe :S


2011. aug. 22. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig fogtam neki a kukacát amikor pisilt. Egyszerűbb és gyorsabb volt ez a verzió, mint minden pisilés után átöltöztetni.
2011. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, melyik megy jobban. Egy kis tanács esetleg: szerintem a könnyebb beletalálás miatt próbáljátok a vécébe, ha hajlandó rá. Mert ahhoz oda lehet állítani pl. egy kis széket, amivel pont megfelelő magasságban lesz. Az első próbálkozások biztos nem fognak jól menni, így kevésbé tud félremenni, mint magasról a bilibe. És így nagyobb a sikerélmény is - na meg kevesebb a takarítanivaló :-)
2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is a wc-be pisilünk mert a biliből szétfröcsög:) én fogtam neki párszor aztán egyedül akart pár nap után ügyesen beletalált,megéri a takaritást mert gyakorlat teszi a mestert:)
2011. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kisfiam is az elején csak állva pisilt a bilibe(kb 1 hét után pisilt először ülve).én fogtam a kukacát,vagy felemeltem a kukaca alá a bilit,mert ha hagytam egyedül pisilni,akkor általában a fele melléfolyt.már legtöbbször ráül,meg már a wc-be is pisil,igaz oda állva nem tud,mert ahoz magas a wc neki.

ja nálunk az első ráülös pisi a bilibe ugy ment,hogy ráparancsoltam h üjjön rá,mert épp nekiállt álva pisilni,és mindenhova ment csak a bilibe nem,igy mondtam neki h csücsüljön rá,mert igy nem tud rendesen pisilni,megfordítottam és ráültettem.igaz volt egy kis nyafi,de kiengedte a pisit.2 éves.ja és csak ugy nem csurog be ha meztelen allulról.ha van egy bugyi vagy kisgatya akkor már becsurog neki.

2011. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!