Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hűtitek le a szobát?...

Hogyan hűtitek le a szobát? 31fok van és a nem lehet kibírni!

Figyelt kérdés
A szobában tegnap délután 31fok volt amit a kislányom nem bír....nem tud aludni sem.Éjjelre is csak 28ra hűlt le.Mit tehetnék?A ventillátor megy a szobában persze nem rá.7hónapos.
2011. aug. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak reggel szellőztetek, illetve éjjel vannak nyitva az ablakok. Utána bezárok minden ajtót-ablakot, és a redőnyöket úgy leengedem, hogy ne süssön be a nap. Így egész jól kordában lehet tartani a hőmérsékletet.

Sokan ott rontják el a dolgot, hogy egész nap nyitva hagyják az ablakokat, pedig úgy csak ömlik be a forró levegő a lakásba.

2011. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen énis így csinálom hogy csak éjjelre vannak kitárva az ablakok.De annyira át vannak már melegedve a falak hogy nem lehet kibírni ittbent sem.Tetőtér!Nappalra énis becsukok mindent.Ezért nemtudom már mit csinálhatnék.Köszönöm a válaszod!
2011. aug. 23. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Először is porszívozz fel mossál fel és utána engedj egy új felmosó vizet ami jég hideg és tegyél bele jégkockákat azzal mossál fel redőny leereszt ablak ajtó becsuk ha van esetleg szoba ventinlátorod azza még eghy kicsit jobban le tudod hűteni a szobát de ez nagyon jó módszer én is így csinálomé és kb 22-25 fok van a szobába :)
2011. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Es neg vasarnapig ilyen meleg lesz, nappal 37, ejjel minimum 28. Eddig legalabb ki lehetett szelloztetni ejjel, most meg az is hiaba lesz.

Bocsi az offert. Mi sem aludtunk, es nem is fogunk a heten. Nyár van, meleg van. Tul meleg.

2011. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyat is mondtak,hogy ablakra hideg vizes törölközőt kell valahogy felakasztani,és az megszűri és lehűti a levegőt mondjuk éjszakára.Amúgy a melegben a legrosszabb a magas páratartalom,azt kellene eltávolítani,és akkor viselhetőbb a levegő,nem izzadtok annyira.Ajánlom a Ceresitet,rengeteg vizet képes összegyűjteni.Tudom miről beszélek,mi is tetőtérben lakunk,tégla lakásban,iszonyat meleg van idebent,mindent megpróbáltunk már.Mikor ideköltöztünk 2-3 nyarat elviseltünk így(előtte kertes vályogházban laktunk,ezért különösen pokol volt a számunkra ez az új helyzet)aztán mikor a gyerekek meglettek,nem volt mese,kellett a légkondi,csak az meg megeszi a fejünket áramban.Az is segít vmelyest,ha a plafont megborítjátok ezekkel a hungarocell díszlapokkal,vmennyire szigetel.Potom pénzből megvan házilag is.
2011. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!