Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás, front, mozgásfejlődés?...

Fogzás, front, mozgásfejlődés? Hogy lehet ezt egyszerre kibírni? És méglehet vegyül bele egy kis szeparációs szorongás is.

Figyelt kérdés
Pár napja másból sem áll a babám, mint üvöltés, kínlódás,rágcsikálás, nem alvás, állás,sírás,sírás,sírás. Másfél óránál többet egyben éjszaka sem alszik. Hogy lehet ezt kibírni???Imádom, de már nagyon kivagyok
2011. jún. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez! Annyi különbséggel, hogy aránylag jól alszik éjszaka, egy-két hátsimire megnyugszik. Úgy 2 óránként tuti felkel.

Neki is jön a foga meg ez az időjárás is. Kikészít az egész, semmit nem tudok nappal csinálni.

Sok türelem kell az tuti, nem is vágna a padlóra ha nem kéne tanulnom is!

2011. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok hasznosat nem tudok tanácsolni sajnos.Mi több-kevesebb türelemmel 2 hét alatt átvészeltük.Amikor áttört a foga,és már le is tudott ülni,nem csak felállni,akkor nyugodtabban aludt szegényem.Addig meg sokat sírtunk együtt:(
2011. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs!

Az én 13,5 hósom is ugyanez!

Jön a foga,nagyon fáj neki.

Tanul önállóan járni,esik-kel,az orra már tiszta horzsolás,ordít fáj neki.

Szeparációs szorongás második hulláma:ha eltünök a látóköréből keservesen sír!Vmelyik nap este dolgom volt,Apa fürdette,fektette de addig nem aludt el míg haza nem értem pedig már majd leragadtak a szemei és máskor SOHA nem volt ilyen,bárkinél elaludt ha álmos volt!Levegőt nemtudok venni,egész nap rajtam lóg,lépni nemtudok fogja a lábam és csüng rajtam.

Frontokra kicsi kora óta érzékeny és ez általában a nappali alvását befolyásolja,gondolhatod most erre a hülye időre,alig alszik vmit egész nap,utánna meg csak azt látom egész délután,hogy dörzsölgeti a szemét,ásítozik meg persze halál nyűgös!


Úgyhogy áááááá...már elkezdtem szedni egy gyenge nyugtatót mert úgy éreztem,hogy nem bírom tovább!!



KITARTÁS,TÜRELEM!!!!Nemtudok sajna mást javasolni!

2011. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ezeket a napokat úgy élem túl,hogy biztatom magam,hogy ennek a napnak is vége lesz egyszer.aztán ránézek az én kis gyönyörűmre és a szívem szakad meg,hogy mennyire megviseli a foga.valamelyik nap majdnem vele sírtam én is,annyira fájt neki és úgy zokogott.én ilyenkor ölbe veszem sokat,szeretgetem.
2011. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!