Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már hasonló helyzetben?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Családunkban a rokonok a pici gyerekeknek a szájukra adják a puszit. Én kismama vagyok, de ha megszületik a gyerekem, nem akarom, hogy mindenki a száját puszilgassa. Hogy mondjam ezt meg a rokonoknak, főleg az anyósomnak, úgy hogy ne bántsam meg vele? Aki volt már hasonló helyzetben, őt zavarta ez a dolog?
2011. aug. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem sajnos nincs gyerekem, de én sem szeretettem sosem, ha a számra kaptam puszit. Én is arcra adok.
2011. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 People=Shit válasza:
hát szerintem ez tök undi, a szájra puszi az a szerelmeseknek való, 21 éves fiú vok, de tuti sose hagytam volna senkinek h a számra adjon puszit. Mond meg anyósodnak, hogy szerinted ez nem helyes, adjon az arcára, vagy nem láthatja a gyereket... Nekem lenne gyerekem tuti leütném az ilyen anyóst. De még nincs gyerek, anyós meg hálisten nincs ...
2011. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és egyébként én is fiú.
2011. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem abban nincs semmi undorító, ha a saját picibabámnak, pici gyerekemnek a szájára adok puszit, de ha ezt más csinálja az már zavarna. Anyósom nagyon aranyos velünk, sokmindenben segít, ezért is szeretném vele ezt az egész dolgot valahogy finoman közölni, csak nem tudom hogyan. Jó lenne, ha tudna valaki olyan írni, aki volt már hasonló helyzteben, és kíváncsi vagyok, hogy mást is zavart-e ez a dolog. ( Amúgy nem csak anyósomról van szó, több rokonnál ez természetes, hogy picigyereknek szájrapuszi)
2011. aug. 23. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudom én a gyerekeimmel szájra puszit adok és kapok szerintem semmi nincs benne


ha zavar mond meg és kérd meg h ne tegyék

ha rágódsz rajta és nem mondom magad keseríted meg az amúgy szép perceket

ha kertelsz megint nem lesz hatása

legjobb ha egyenesen megmondod ennyi

2011. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez gusztustalan!!!Képzeld már,h egyszer csak odamegy hozzád vki és nyom a szádra egy puszit:SHát a gyereknek sem jobb.Én azt sem engedem h az arcát puszilgasság.Puszilja meg a lábát,nem kell szórni a bacikat.Le lehet pontozni,de ki tudja mi lappang az emberben ha megpuszilja a gyereket.Lehet másnap az illető már lázas beteg,előző nap már simán fertőz!!!És az én gyerekemet csókolgatta.Nekem 2 gyerekem van,de anyósomra is,bárkire rászólok ha ilyet tervez...Bár rólam már tudják h nem csípem az ilyet h puszilgatni a gyereket.Az én anyósom a kezét szokta,rászólok,aztán megtörlöm törlőkendővel...utána meg a gyerek a kezét rágja...hát azért van egy határ.Szerintem.
2011. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerintem már az se normális amit te csinálsz, hogy ha a kezét puszilgatják, már törlöd törlőkendővel a gyerekedet. A játszótéren is így óvod mindentől? Na mindegy, ez is egy vélemény. De még mindig kitartok az mellett, hogy abban nincs semmi gusztustalan, hogy a picibabádat megpuszilod a száján. Nekem csak az nem oké, ha más is ezt csinálná a gyerekemmel.
2011. aug. 23. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan még nem megy játszótérre.Ha megy,akkor nyilván nem mosom úton-útfélen.2. gyerek a pici,az elsővel is így volt,nem engedtem senkinek fogdosni a kezét,arcát.Mindenki másképp csinálja,én így érzem higiénikusnak.
2011. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!