Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hasonló helyzetben van/vol...

Aki hasonló helyzetben van/volt hogy oldották meg? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
fiam születése óta 15 hónapja, csak GYESt kapok. eddig bírtuk így anyagilag, de sajna odáig jutottunk, h vissza kéne mennem melózni. óvonő a végzettségem ,de a környéken egyenlőre nincs állás ilyen téren :( próbálkozok, és keresek egyéb megoldást, de sajna vidéken élünk, és itt nincs túl sok lehetőség. marad a gyár és 3 műszak :S amiben férjem is dolgozik. bölcsibe beirattam fiam. aki így volt mint mi, hogy oldotta meg h gyerek elkerüljön, hazakerüljön bölcsibe. mert ugye sajna van olyan műszak mikor pl férjem éjszakás lenne én délelőttös, és akkor kb 2 óra kimarad reggel mikor nincs senki itthon a gyerekkel :( és így tovább :( hogy lehet ezt megoldani? segítség esetleg lehetséges, édesanyámtól, húgomtól, h ők elhozzák ha tudják délután, és vki érte megy... de elvinni reggel az a macerásabb. bár még nem dolgozok, de ahogy gondolkodunk, elég nehéznek láccik a megoldás :(
2011. aug. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha délelőttös vagy mikor kéne indulnod?
2011. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a párom munkahelyén van hasonló megbeszélték a főnökkel h mi a helyzet és ö segített a beosztásban h nem legyen egyedül a gyerek


próbáld meg ált rugalmasak ezen a téren

2011. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
délelőttre reggel 6kor kezd, délutános 14kor, éjszakás 10kor... hát most férjem azt próbálja, h rákérdez, h nem e lehet h pl én állandó délelőttös, ő meg állandó délutános v nemtom v én pl 9től 17ig dolgozok minden nap... v akármi, v csak gyes mellett 4-6 órában, v bármi csak pénzt adjanak érte, persze bizonyos határokon belül :)
2011. aug. 27. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos belemegy a főnök, én szorítok! :)
2011. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmék vannak ugyanígy, ott 2 gyerek van. Ha a műszakbeosztás így jön ki, akkor a nagymama megy át, még jó, hogy közel lakik.
2011. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!