Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szandit érdemes venni...

Milyen szandit érdemes venni 10 hós kisfiamnak? Jó a kínai, vagy gyógyszandi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá keret, akkor gyógy :)
2009. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ha már sokat megy kint,akkor jó minőségűt vegyetek..nekünk a siestát nem ajánlották,mi superfit-et vettünk bababoltban..

2009. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elég spórolós vagyok, de a cipőn soha sem. Inkább megveszem drágán, de minőségit, mint olcsón a ki tudja, hogy később milyen problémát okoz cipőt.

2009. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek csak jót vegyél!
2009. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem írtad, hogy jár e már...

Most biztos leszóltok, de szerintem ha még nem áll fel, nem jár, csak csúszik mászik, akkor tökmindegy milyen szandit veszel. Bár, ilyenkor szandit nem érdemes még venni, mert elkopik a lábujja. Babakocsizáshoz viszont jó a szandi.

Ha már lépeget, jár, akkor egyértelműen vegyél olyan szandit, félcipőt, aminek hátul a saroktól bokáig merevítése van, és harántemelős. Tanulócipőnek, elsőlépéscipőnek hívják köznyelven.

Nekünk Asso és Elefanten van.

2009. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!