Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ágyneműket vesztek 8-9...

Milyen ágyneműket vesztek 8-9 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Most akarok venni neki újat,de nem tudom milyet vegyek ennek a nagy fiúnak:)
2011. aug. 23. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 8-9 hósan nem vettem semmilyet.Párna úgysem kell,takarónak plédet tettem rá télen is,később vettem gyerek paplant kispárnával,azt hiszem a 130x70-es vagy milyen.
2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A méretet azt tudom,inkább az érdekelne,hol lehet szép ágyneműt venni a weben
2011. aug. 23. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Vaterán,teszveszen vannak árusok,akik újat varrnak,rugalmasak,többféle nagyon szép anyagokból választhatsz,ha van extra kérésed,akkor azt is megcsinálják.Engednek az árból is.választhatsz vastagabb v vékonyabb töltetet,vagy h csak huzat legyen.Én is vettem a fiaimnak nagyjából ennyi idősen tavaly,mert addigra már elnyúzták azt,amit újszülöttként használtak.Hálózsákot is varrattam hozzá ugyanabból az anyagból,igen szép lett.2 hálózsák,két paplan,két kispárna és egy zsebes tároló 10 e ft volt.Az nem sok sztem.
2011. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,az tényleg nagyon jó ár érte.

az a baj,hogy nem vagyok jártas a vaterán,de utánanézek

köszönöm szépen

2011. aug. 23. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:

A brendon oldalán is van sok jó, gyakran akcióban is. Onnan is rendelhetsz.

(A miénk is onnan van, nem rossz, de még nem használjuk, mert a hálózsákot szeretjük)

2011. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi vastag hálózsákot használunk télen. Így nem kell attól félnem, hogy kitakarózik.
2011. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk Szfehérváron most voltak a Királyi napok és ott az egyik bódéban vettem egy foltvarrómestertől fejvédőt és két párnát, az valami gyönyörű :) itt a honlapja: [link]
2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 26. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!