Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattál? Vagy...

Meddig szoptattál? Vagy meddig tervezed?

Figyelt kérdés
Hogy hagyta abba a babád a szopizást? Ha azon aludt e lakkor hogyan aludt el utána?
2011. aug. 23. 12:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kislányom 14hónapos és még cicizik. És a cicin is alszik el, van h cici után elfordul és ő maga elalszik, de ez még a ritkább. Éjszaka is kéri még a cicit.
2011. aug. 23. 12:35
 2/18 anonim ***** válasza:
Szopi közben aludt el. A tejem fokozatosan elfogyott. Utána a cumisüvegen aludt el... Amikor már nem volt tejem (8hó), akkor próbáltam úgy etetni az üvegből, mintha szoptatnám. Így az elalvás is ugyanúgy zajlott. Aztán fokozatosan leszokott erről, ahogy nagyobb lett, már nem aludt el közben.
2011. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A babám hagyta el fokozatosan a szopizást, először napközben nem kért, hiába kínáltam, utána pedig már este sem kelt fel enni,így 7 hónaposan teljesen leállt a szopiról.
2011. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

11 hónapig szopott a fiam, mi utoljára a reggelit hagytuk el.

Utána ringatás, összebújás szopipózban, és időnként cicisimogatás volt, az első 1-2 hétben elalváskor.

2011. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hós koráig szopotott, terhesség miatt vettem el tőle, ami engem sokkal jobban megviselt mint őt, pedig ekkor még éjszaka is szopott töbször is. Ő is mindig a cicin aludt el, utánna mivel nem itta a tejet semmien formában vizet kapott cumisüvegből, megitta és szépen elaludt, már a második szopás nélküli éjszakát átaludta.
2011. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20 hónapig. Nem terveztem sehogy, úgy gondoltam, ahogy esik, úgy puffan. Teherbe esetem a második gyerekkel, megváltozott a tejem íze, a fiam magától utasította el a szoptatást. Előtte mindig a szopizásba aludt bele, de utána simán elaludt attól, hogy csak feküdtem mellete és simogattam.
2011. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10 hetesen nem volt hajlando szopizni. Csak ordított a lányom, így nem volt más választásom, hogy tápszert adjak neki. Most 7 honapos
2011. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3hónapig szoptattam a lányom. Sokkal tovább terveztem,de sajnos így alakult. Nem rejtem múlott,pedig mindent megpróbáltam.
2011. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6 hónapig terveztem(gyógyszerek miatt),6 hónapos korában tudatosan elkezdtem leválasztani,7 hónapos korára sikerült...
2011. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

LÁnyom 11 hósan fokozatosan maga hagyta el a szopit.

Ikerfiaim 12,5 hósak, még nem úgy néznek ki, mint akik abba akarják hagyni, azon is alszanak el általában.

Nem terhvezem sehogy, majd leszoknak.

2011. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!