Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már csak reggel és...

Amikor már csak reggel és este szoptattál, akkor már újra dohányoztál időnként vagy CSAK akkor, amikor már egy csöpp tejet sem adtál a babádnak?

Figyelt kérdés
Csak őszintén, de tényleg. Fontos ez most nekem, mert ezen vívódok.
2011. febr. 15. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam vissza a dohányzásra amikor már 1szer SEM szoptattam a babám!
2011. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én volt hogy 2-3 szálat elszívtam egy nap.
2011. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg hétvégén egy-két szálat, de szerencsére a szoptatás után se szoktam vissza, megmaradt a hétvégi egy-két szál.
2011. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak amikor már nem szopott egyáltalán. És akkor is csak úgy gyújtottam rá, amikor nem volt a közelemben. Pl. aludt vagy a nagyik vigyáztak rá. És ügyeltem arra is, hogy még csak cigifüsös ruhával se érintkezzen.

Ne vívódj, hanem ne gyújts rá a babód érdekében sem.

Tudom, marha nehéz, de a muszáj az nagy úr!

2011. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak azután gyújtottam rá miután már 2-3 hete egyáltalán nem cicizett. és azóta is csak a délutáni alvásnál gyújtok rá a kertben és este mikor már biztosan alszik :)

nagyon szigorú vagyok magamhoz, van külön cigizős ruhatáram, nem szeretném ha cigiszagot érezne rajtam és az lenne neki az "anyaillat"

2011. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor szoktam vissza, amikor már egy csepp tejem sem volt. Nagyon kívántam a cigit, de a lelkiismeretem nem engedte.
2011. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!