Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kombidresszt és otthonis...

Hány kombidresszt és otthonis gatyót vásároltok néhány hetes-hónapos babátoknak őszre? És mennyi kimenős cucca lesz? Tehát otthonra és kimenősnek miket vesztek és mennyit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig sok volt , legalább 10 kombidressz, ami csak így első hallásra sok. Mert ha belegondolsz, van olyan nap, h akár 2-3 is elfogy és ha van több akkor nem kell 2 naponta mosni.

Nadrág, rugdalózóból is jó ha van legalább ennyi.

Kimenősből elég 2-3 , de otthoniból jó ha több van. Turiban sok szépet lehet találni vagy licitálós oldalakon.

2011. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom, csak körülöttem többen sokallják. Nekünk kb. 30 body-nk van és kb. 10 rugi (ebben csak alszik), de van amikor 5-ször átöltözünk egy nap így nekünk kell.

Nem is értem valaki hogy tud ellenni 5-6 bodyval.

Én így is min. 2X mosok rá hetente.

Kimenősből nem tudom mennyink van. Talán az tényleg sok, abból most kevesebbet fogok venni.


Még azon gondolkodok, érdemes-e rövidujjú és ujjatlan bodyból vásárolni.

Pulcsi alá hosszú ujjú menjen ősszel, vagy rövid?? Asszem veszek mindkettőt....Ujjatlanra lehet szükség?

2011. aug. 23. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint az első válaszoló. Én mindíg túlvásárolom magam :))

Bodyból szerintem 10, majd később 1 éves korától 15-öt is vettem. Akkor mégtöbb kell :))

2011. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig legalább 10 kombidressz van talonban. Szerencsére mi kaptunk jó pár ruhát, de külön nem vennék kimenős/otthoni ruhát.

Persze amit itthoniként használok, abban nem megyünk utcára, de nincs elkülönítés.


Amíg pici volt és menni kellett vele, addig volt, hogy sima rugi volt rajta. Egyszerűbb volt levetköztetni, tisztába tenni, mintha nadrág, póló, pulcsi, harisnya kreációban lett volna.


Szerintem nem gond, ha több kobidressze van, mert balesetek (leeszi, visszabukja, bepisil, bekakil) mindig vannak. Nálunk a rekord 5 body egy nap.

Jó, hogy nem kell rögtön mosni.

2011. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én most néztem össze a leendő decemberi babám kezdő ruhatárát. Kb. 10 body és kb. 8 rugi. Kimenős cucca 1 kantáros bársony-, 1 kantáros farmernaci, 1 kombi együttes (body+kantáros naci+kardigán), 1 téli overáll, 1 vékonyabb kocsikabát. Ezek mind a bátyjától maradtak. Azt mondtam, csak akkor veszek még valamit, ha rózsaszínt találok. Ezen kavül kiválogattam 4 méret szerint a ruhákat (50-56, 62, 68, 74 az első évre). 2-es méretből még elég sok van, utána arányosan csökken a mennyiség, mert a fiam csak kb. a 4. hónapig bukott, szóval addig kellett sok váltás.
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!