Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Később lehet ennek valami...

Később lehet ennek valami negatív következménye babámra nézve?

Figyelt kérdés

9.5 hónapos a ksitündérkém, ha olyan dolgom van,ahová nem vihetem mgammal apa vigyáz rá. De nagyik, keresztszülők max félórára, ha itt vannak játszanak vele,én addig teszem dolgom. De soha nem bíztam még másra. Eddig picinek találtam hozzá,most pedig már elkezdődött a szepáriós szorongás, rettentően anyás lett.

Lehet ebből később valami "baja"?


2011. aug. 23. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

ennyi idősen nem. de ha vége a szep.szorongásnak azért néha a nagyi vigyázhatna rá, menjetek el 1-2 órára sétálni vagy moziba. szerintem nyitottabb lesz a gyerkőc ha nem csak az anyjával van :)

persze meg lehet úgy is oldani, hogy sokat jártok társaságba, játszótérre

2011. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazából nem értem, mi baja lenne és mitől. Nem lehet csak veled nullahuszonnégyben 18 éves koráig. Egyébként meg muszáj az apjának is foglalkoznia vele, hogy hozzá is kötődjön. A szep. szor. meg életkori sajátosság, minden babánál van, az a normális.
2011. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!