Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten egy léböjtkúrán...

Múlt héten egy léböjtkúrán vettem részt. A kúra előtt csináltam egy tesztet ami negatív lett, de mivel azóta sem jött meg, csináltam még egyet ami + eredményt mutatott. Szerintetek lehet káros következménye a 4. hétben egy ilyen kúrának?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom emiatt. Sajnos csak jövő hét keddre kaptunk időpontot a nőgyógyászhoz addig biztosan ezen fogok idegeskedni, nyugtassatok meg hogy nem ártottam a babának..
2010. jún. 17. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A babának biztosan nem ártottál,mivel ilyenkor még nem alakult ki a méhlepény,hanem a szikhólyagból kapja a táplálékot.Gratulálok,minden jót nektek és ne idegeskedj,mert azzal ártasz a legtöbbet most a pocaklakócskádnak:))10hetes csajszi anyukája:))
2010. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond,a szervezetedből megkapja ami kell neki és még nagyon az elején voltál.Nyugi szedj terhesvitamint esetleg.
2010. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és megnyugtató választ :)
2010. jún. 17. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán ne aggódj ez miatt, az árt a babádnak ha aggódsz és idegeskedsz! Ettől nem lesz baja!!
2010. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a megnyugtató válaszokat. Ma voltunk dokinál ő is megnyugtatott, hogy nem lesz semmi gond. Ma vagyunk 6 hét 4 naposak, és már van szívhang is :))))
2010. jún. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!