Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves még nem szobatiszta...

1,5 éves még nem szobatiszta babával lehet strandra menni, vagy be sem engednek?

Figyelt kérdés

Még 1 kérdés: az úszópelust hogy kell használni? Mármint amikor kijön a baba a vízből le kell venni, és ahányszor bemegy mindig újat kell ráadni? Vagy lehet rajta végig?

Amikor a babám épp nem pancsol hanem sétálgat, játszik lehet pucéran vagy kell rá adnom pelenkát? Kizavarnak azért, ha esetleg pisil, netán kakil? Természetesen összeszedem! :)


2011. aug. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A békesség kedvéért adj rá normál pelust, ha nem vagytok a vízben, hátha nem nézik jó szemmel a pucérságot.

Úszópelust le kell venni, ha kijöttök a vízből, és ha csak nem kakilta össze, nyugodtan visszaadhatod rá a következő fürdésre - mi így csináltuk, mert pisit sem láttunk benne, teljesen fehér volt a pelus belseje, mintha csak vizes lenne. Kicsavartuk, fagyiztunk egyet, és kábé 20 perc múlva visszaadtuk rá a következő pancsoláshoz.

2011. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha pisilne a vízben észre sem vennéd, amúgy sem marad meg a pisi az úszópelusban.

Ha kakil, az azért benne marad, már ha nem folyékony, de azt csak észreveszed, ha nyom és olyankor inkább hozd ki vízből.

Lányommal ha egész nap strandon vagyunk, akkor kb. 2x cserélek úszópelust, illetve akkor többször is, ha a vízből kijövünk és hideg van, mert a vizes úszópelusban esetleg fázna.

Amúgy a legtöbb strandra beengednek, akár úszópelusban, akár fürdőruhában viszed be a gyereket.

2011. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pisi kifolyik belőle, csak a kakit tartja meg. Bár megjegyzem igen ritka hogy egy 1.5éves a vízbe kakil. Én ha kijön a vízből leveszem az úszópelust, kiteszem száradni. Hamar megszárad és utána visszaadom rá ha megint bemegyünk a ízbe. Van aki mindig tisztát ad rá, szerintem felesleges. Pisilni sem szokott nagyon a vízbe. (ha figyeled otthon a fürdésnél ott sem teszi csak ritkán)Amikor kint vagyunk adok rá pelust meg egy kis pólót amiben rohangálhat. De sok gyerek pucéran van. Azért egy bugyi nem árt.
2011. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

1.5 éves és még eddig nem fürdött medencében?!

1. természetesen viheted strandra. az úszópelust erre találták ki.

2. Igen, mikor kijön a vízből le LEHET róla venni. Nem kötelező, de kellemetlen sztem a kicsinek ha az a vizes vacak ott csordogál a fenekén.

3. Ha van sok pénzed és marhára adsz a higiéniára akkor mindig újat adsz rá ha bemegy. Ebben megoszlanak az anyukák. Vannak akik mindig újat adnak és vannak akik kimossák a pelust, kicsavarják és kieszik száradni. Mondjuk 2-3 fürdés után már én is eldobom és adok frisset.

4. Ha épp a parton sétál akkor lehet pucéran is meg rendes pelenkában is. Úszópelusban annyira nem jó mert az átázik, nem úgy tartja a pisit mint egy rendes pelenka.

5. Természetesen nem zavarnak ki. A pisiléssel nem tudsz mit csinálni egy nem szobatiszta gyereknél, az úszópelus csak a kakit tartja bent. Összeszedni nem kell a kakit, mert az úszópelus bent tartja. Erre van kitalálva.

2011. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam napi 1 kakil, reggel. Most mindjárt kimegyek vele a strandra, csak egy sima úszógatyát adok rá. A pisi a másikból is kifolyik... A strandon meg nyugodtan gondolhatják, hogy szobatiszta, ha egyszer nem kakil a vízbe és a szobatiszta gyerekek is belepisilnek........
2011. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Természetesen fürdött már medencében, de csak itthon a kertben, és itthon nem érdekel, ha szaladgálás közben pisil egyet, (kakira még nem volt példa), de nem tudom mások, hogy vannak ezzel.. ezért kérdeztem, hogy kint adjak e rá pelust? Bár kánikulában nem szívesen adom rá azt a nyamvadt pelenkát szegénykémre.. :(

Jó, akkor sztem Én is megszárítom 1-2 alkalommal, ha nincs benne kaki, felesleges pocsékolni.

Hát, nem tudom, az Én lányomnak nagyon tetszik, amikor pisil, és a fürdővízbe is belepisil, ha kell Neki! Igazából ott pisil ahol éppen van.. :)

2011. aug. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!