Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok eloszor rantotta...

Mikor adhatok eloszor rantottat babamnak?

Figyelt kérdés

eloszor csak keveset gondolom

tettetek e bele valamit pl sonka sajt?

grizgaluskat mar evett, abban van tojas


2011. aug. 23. 17:58
 1/6 xStefix ***** válasza:

A tojást, mivel erős allergén, 1 éven túl ajánlják csak. Pláne a fehérjéjét is.

A galuska más, abban jóval feldolgozottabb és kevesebb a tojás(sárgája).

Nem tudom, mennyi idős a babád, de a rántotta elég olajos, pláne, ha még húst, sajtot is akarsz beletenni.. Nem a legkönnyebb és legegészségesebb étel.

Az én 3,5 évesem még egyáltalán nem evett ilyesmit... Én jóval 1 év fölött adnám csak.

2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem volt 1,5 éves és akkor már kapott rántottát. Hagymával szoktam készíteni, néha sonka és sajt is van benne/rajta. Szereti nagyon, még nem volt tőle semmilyen baja.
2011. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire olajos? Amennyit beleteszel!
2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam már Neki sárgájából rántottát, kevés olajon. 13 hós múlt akkor, ízlett Neki és semmi baja nem lett tőle.
2011. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nahat eszembe sem jutott hogycsak sargajabol keszitsem, kosziii :)

egyebkent meg csak 11 honapos es azert kerdeztem a velemenyeket hogy lassam hozzavetoleg:)

2011. aug. 24. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szívesen:)
2011. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!