Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen meleg időben miben...

Ilyen meleg időben miben vigyem ki? Bent 22fok van, és félek megfázik ha behozom a melegből vagy épp melege lesz abban amiben itthon van

Figyelt kérdés
bent mostanában egy hosszú ujjú body van egy nadrággal. kint ez is meleg. rövid ujjúban meg hideg az egész keze, de a hosszúban izzad, takarót lerúgja.. 5 hós
2009. ápr. 16. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanigy vagyok mint te ugyanekkora babával és egy vékony kardigánnal oldottam meg a problémát
2009. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nagyon vékony nadrágot adok rá nagyon vékony pamutzoknival,így alulról nem melegszik, a veséjét védi a pelus + body,ami szintén vékonyka és arra adok egy vékony kis pulcsit,ami szintén pamut.
2009. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 10 hós, vagy rövid bady, egy hosszuujju felső és naci van rajta, vagy hosszu bady, naci és egy mellény, vagy harisnya, szoknya és felül vagy hosszu bady mellénnyel, vagy rövid bady hosszuujjuval. Neki így kint nincs melege, de ha beviszem a lakásba, ahol 18-20 fok van akkor adok még rá egy pulcsit.
2009. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 23 fok volt ma egész nap, igaz a szél lengedezett. Kisfiam már 9 hós, és én egy rövid ujjú bady-t adtam rá, egy farmert egy rövid ujjú pólót, délelött, mikor hűvösebb volt pedig egy vékonyabb pulcsit, kis zokni, kis cipő... De praktikus a mellény és a rövid pólós megoldás. Fiam szereti. Tudom nehéz dió ez az öltöztetés, mi mondjuk egész nap levegőzünk. (kertes házban lakunk)
2009. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 9hós.Nálunk a lakásban 26fokvan alapjáraton,így egy rövidújju body-t, pamut nacit,zoknit adok rá.Ha reggel megyünk ki erre megy egy rövidújjú póló+ 1 vékony hosszú újjú + kis textil cipő.Ha délután megyünk ki, vagy csak 1 rövidújjú poló, vagy 1 hosszú újjú vékony + textilcipő. És mindig kap egy vékony sapit.
2009. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!