Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert vegyek 13...

Milyen tápszert vegyek 13 hónapos babámnak és hol a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Külföldről jöttünk látogatóba Magylarországra. Több hónapra, így nem tudtunk annyi tápszert hozni, hogy elég legyen neki. Sajnos olyan tápot ivott eddig, amit Magyarországon nem lehet kapni, mert ez volt ott a legolcsóbb. Még októberig tuti itt maradunk. Felíratni nem tudok.

Nem tudom, hogy átszoktassam e tejitalra, amelyik az olcsóbb, azt szeretném adni neki. Tejet már elkezdtem bevezetni neki, de szeretnék a tápszer mellett maradni, mert van benne egy csomó vitamin. Lehet, hogy itthon a zöldségekbe és a gyümölcsökbe elegendő vitamin van, de ott, ahol élek, nagyon rossz minőségűek a zöldségek gyümölcsök. Ízre is íztelenek (sajnos a gyümölcsöket nem is eszi meg kislányom odakinn) a gyümölcsök, zöldségeket ugyan megeszi, de azok is víz ízűek, fele annyi vitamin nincs benne, mint az én gyerekkoromban. Bogyókat-cseppeket meg minek adjak neki külön, ha van lehetősegem a tejet és a vitamint egyszerre adni neki.

Az R vagy a D kezdetű drogériában lehet kapni olcsón tápszert vagy inkább próbálkozzak a T nevű nagy áruházzal?


2011. aug. 24. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy éves kor után áttértem a Bebivita nevű 4-es jelzésű tejitalra. Müllerben lehet kapni, 1090 Ft, kisfiam nagyon szereti. Ráadásul ennek más az adagolása, mint a legtöbb fajta tápszernek-tejitalnak. Ebből 210 vízhez 4 adagolókanálnyi kell csak (a kanál ugyanakkora, mint a többi fajtában).
2011. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Müller Bebivita a legolcsóbb, és jó is :)


Ezen kívül a Müllerben szoktak lenni közeli lejáratú tápszerek jóval olcsóbban -így változatos :)

2011. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, Müller itt is van, a múltkor voltam is benn, habár nekem drága boltnak tűnt, de akkor ezek szerint a tápszer olcsó. Akkor elmegyünk arra máma kislányommal és megnézzük.
2011. aug. 24. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a Rossmannból a sajátmárkásat használjuk (3-ast). Szintén 13 hós a kislányom. Nálunk most le van árazva 800 Ft-ra a nagy doboz. Ja, a Humana banános 3-as meg 600 Ft. A banános Milupa tejpép meg 195. Érdemes benenned a Rossmannba, a zöld cimkés termékek hiper akciósak.
2011. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!