Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok. Másfél...

Tanácstalan vagyok. Másfél éves kislány való egyáltalán fürdőbe?

Figyelt kérdés

holnap mennénk strandra.

de félek elvinni magunkkal a lányomat még sosem volt

félek hogy ha beleengedem a vízbe akkor mindent összefog szedni. szopja a kis ujját utána meg venné a szájába

a pisis vizet mert ugye azért valljuk be szoktak belepisilni a vízbe az emberek még a gyerekmedencébe is :(

nagyon meleg is lesz, attól félek hogy nem bírná a hőséget még árnyékban sem.

tanácsok?!

köszönöm


2011. aug. 24. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Ne parázd túl a dolgot, nyugi. Az én lányom 1 évesen volt először, semmi baja nem lett.

Nem bírja a meleget? Egy strandon? Ha nem is vagytok a vízben, és a kislánynak melege van, akkor locsold le egy kis vízzel.

2011. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

köszi szépen az újabb válaszokat.

ahogy az egyik kedves anyuka is írta

azért sem vinném magunkkal mert nagyon örökmozgó kis csaj

rohangálnom kéne utána egész nap semmit sem tudnék pihenni

ugyanis ez a nap erről szólna,

mióta megszületett sehol sem voltam és most nagyon örülnék ha csobbanhatnék egyet anélkül hogy minden szemem a gyermekemet figyelné, amúgyis a nagyszülők már mondták hogy vigyáznának rá szivesen, imádják az unokájukat

de ha úgy alakul hogy nem tudnak rá vigyázni akkor muszáj lesz vinnem, nem kétséges hogy örülne a kisasszony

de mi semmit sem tudnánk pihenni, főleg én mert az apja úgyse ugrálna utána és ez nem kikapcsolódás lenne hanem a szokásos hétköznapi herce hurca,-

na de azért majd megleszünk ha úgy alakulna hogy jön

köszi mégegyszer :)

2011. aug. 24. 12:35
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Akkor nem is a fertőzés volt a probléma,hanem,hogy ki akarsz kicsit ruccani! Nincs ezzel gond, csak nem értem a többi körítést!
2011. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Na igen,ha nélküle akarsz menni hát tedd! Megértelek,de nem kell bebeszélni magadnak,és másnak sem hogy miért nem akarod hogy menjen,csakhogy nyugtasd magad!

Kell a kikapcsolódás,de egy ilyen korú gyerek már nagyon tudná élvezni. Fárasztó de mi mindenhová visszük magunkkal a lányunkat,persze ahová csak lehet neki.

Első voltam.

2011. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
Ja hát én biztos nem hagynám otthon szintén ekkora fiamat, azért hogy én nyugodtan fürödhessek....inkább futkozok utána, és örülök az ő örömének, mellesleg így is ismerkedik a világgal.
2011. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

egyből gondoltam hogy megint jön ez a lepasszolom a gyerkőcömet téma.

és akkor mi van ha pihenni szeretnék?

ti nem nem szeretnétek?

ez nem lepasszolás és igen örülne neki, de

akkor magyarázd meg neki hogy ne nyelje le a vizet ne szopja a kis ujját azután hogy pocsolt a pisis vízben és egész nap rohanjak utána, na meg bármit elkaphat főleg strandon.


úgy gondoltam 1 napot kaphatok az életemből úgy hogy a kislányom az imádott nagyszülőknél hancurozhat mig mi pihenünk egy kicsit.

ti biztos sosem mentek majd sehova.

köszi.

2011. aug. 24. 14:40
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Egyelek is meg! Ne támadj már meg mindenkit! Senki nem mondta,hogy lepasszolod. Sőt még írták is,hogy megértik. Én speciel azt sem értem,hogy másfél éves és még nem voltatok egy félnapot sem nélküle. Nem áll meg a fejlődésben,ha néha mamával van a gyerek.

Csak olvasd el,hogy mit tettél fel kérdésnek. Ezért írtuk,hogy köszönő viszonyban sincs a valódi problémáddal. Én nem értem minek körbeírni. Ki akarsz kapcsolódni és kész. De ha ez kell, akkor leírom. Nem, ettől nem leszel rossz anya!

2011. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%
Ja az utolsóval ne foglalkozz. Ha ő futkos a gyereke után,akkor futkos. Van,aki meg nem. Nem ettől lesz rossz vagy szuperanyu valaki!
2011. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15%
Itt az én példám...A kislányom most lesz 15 hónapos,2hete voltunk vele fürcsizni.Nem kellett volna.Múlt héten kedden belázasodott,szerdán és csütörtökön 40fokos láza volt.Péntektől antibiotikumos kezelést kap,mert húgyúti fertőzést kapott.Már nincs láza,de látszik rajta a betegség még.Pénteken fog kiderülni, hogy sikerült-e az összes bacit kiölnünk,vagy esetleg további kúrára lesz majd szükség.Egyszóval...én még nem vinném,és egy darabig mi biztos, hogy nem is fogjuk,de ez a te döntésed.
2011. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

sziasztok

hú de megnyugodtam ..

akkor nem viszem magunkkal..félek hogy elkap vmit

egész délután rágtam magam mi legyen a lányommal

vigyem ne vigyem..de végül is egyszer-egyszer tényleg kibírhat nélkülünk egy napot mamával és papával akik imádják az unokájukat

remélem nem fogok hiányozni neki nagyon egész nap tuti rá fogok gondolni mit csinál a lánykám

köszi az utolsó pár bíztató választ :)

2011. aug. 24. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!