Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok. Másfél...

Tanácstalan vagyok. Másfél éves kislány való egyáltalán fürdőbe?

Figyelt kérdés

holnap mennénk strandra.

de félek elvinni magunkkal a lányomat még sosem volt

félek hogy ha beleengedem a vízbe akkor mindent összefog szedni. szopja a kis ujját utána meg venné a szájába

a pisis vizet mert ugye azért valljuk be szoktak belepisilni a vízbe az emberek még a gyerekmedencébe is :(

nagyon meleg is lesz, attól félek hogy nem bírná a hőséget még árnyékban sem.

tanácsok?!

köszönöm


2011. aug. 24. 10:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Elég furcsa vagy! Mi nyugtatott meg,az hogy azt írta az anyuka hogy a babája összeszedett valamilyen fertőzést?! Most komolyan azzal nyugtatod magad,hogy majd a tied is beteg lesz a strandon?! De ez közel sem biztos,és ne is legyen semmi baja! Egyáltalán mi értelme volt ennek a kérdésnek?! Mikor te már eldöntötted hogy nem akarod vinni a gyereket,de azért bánt a lelkiismeret miatta,és innen vársz megerősítést.

Nem az a gond hogy gyerek nélkül akarsz kikapcsolódni,hanem ez a sok körítés!!! Nem Kínába mész 20évre,hanem a strandra 1fél napra. Nem értem mit kell ezen egy napot rágódni?

2011. aug. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, nem viszem magammal, félek, hogy elkap valamit...bla-bla-bla. (Ez azt jelenti, nem viszed el, mert zavarná a pihenésedet.) Az kap el fertőzést akit hagynak a vizes pelusban miután kijöttek a vízből. Ezeregy baba jár úszni, fürödni...tényleg feleslegse volt a kérdésed...jó szórakozást!
2011. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Annyiból megértelek hogy szeretnél pihenni úgy hogy ő nincs veled, én is sokszor érzem ezt hogy de jó lenne ha valaki elvinné kicsit a játszóra. De hogy én nélküle menjek el strandra amit ő is élvezne?! Hát azt nem, biztos hogy vinném magammal, és igen mint írták már, inkább futkosok utána és lefáraszt, de látnám milyen boldog. Szerintem nem így kell pihenni hogy te elmész strandolni őt meg otthon hagyod, hanem inkább fordítva! Őt vinné el valaki míg te otthon pihensz. Ez így szerintem önzőség, mert őt megfosztod az élményektől míg te vígan strandolsz! Nekem ez a véleményem, bocs.
2011. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!