Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként fertőtlení...

Krisztina27 kérdése:

Milyen időközönként fertőtlenítitek babátok műanyag játékait?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

nem fertőtlenítem. mikor megveszem letörlöm, lemosom, ha piszkos lesz megint megtisztítom.

21 hónapos. így is túlélte a babakort :D

2011. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Színes ruhákkal mosóhálóban szoktam mosni,(30perc 40fokon) nem fertőtlenítem. Ami nem mosható azt áttörlöm popsitörlővel.
2011. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lanfear azt kérdezi mennyi időnként csinálod ezt meg.

mondd, hogy nem hetente, csalódnék benned, komolyan ;)

2011. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor megkapja akkor le van mosva.....ha koszos lesz megint,,,,,nem hiszem, hogy túl kéne aggódni.......2 havonta le szoktam mosni az összeset forróvízzel, de csak a por miatt, hajlamos a babóm, csak felülről válogatni..:DDD
2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor eszembe jut:) 2,5hete voltak mosva a játékok utoljára előtte passz mikor.

De mivel gyorsan megvan és alvás alatt lehet csinálni, műanyag hamar szárad, nálunk naponta összejön egy kisadag mosás, akár naponta is lehetne, ezzel a módszerrel, pláne, hogy nyálzás megy mind a kettőnél, napvégére nyáltenger a lakás.

(két nagykedvenc játék hetente mosódik, igaz azok plüss macik, és együtt reggeliznek(kakaót szeretik a macik), ha a reggelt megússzák akkor du sétálni kell kivinni őket)

2011. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem parázom túl 4,5hós a babám és két hónaposan kapta a legtöbb játékát és csak akkor volt fertőtlenítve. Csak most gondoltam rá, hogy át kéne törölgetni őket. Kíváncsi voltam mások milyen időközönként csinálják.
2011. aug. 24. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fertőtlenítem, max. áttörlöm. De nem mindet. Csak ami épp kajás, vagy olyan helyre esett, ahova nem kellett volna.
2011. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!