Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány %-os tejet lehet adni 1...

Hány %-os tejet lehet adni 1 év felett a babának? Meddig kell forralva adni? Van valamilyen fajta amelyik jobb vmivel, mint a többi?

Figyelt kérdés
Még van 1 dob. tápszerem, azzal adhatom felesben higítva eleinte?
2009. ápr. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kotyvaszd össze, használd el a tápot és 2,6% os tejet adhatod, nem kell forralni, pasztőrözött. Mármint a dobozosat.
2009. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Śzerintem se keverd ossze tápszerrel. En úgy kezdtem, hogy míg volt a tápszerbol, akkor elkezdtem kostoltatni a bolti tejet, hogy bírja -e, nem fáj-e a hasija tole, ízlik-e. Eleinte nem ízlett neki, ment tovább a tápszer, majd pár hét mulva probáltuk ujra. Elfogadja, szoval ha elfogy a tápszer, átállunk a tejre. En is ugy tudom, hogy a tartos tejet - pasztorozott- nem kell forralni.
2009. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem kotyvasztok. De nem tartós tejet adnék neki, abban még az a kevés hasznos dolog sincs, mint a simában.
2009. ápr. 16. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod hogy tejallergiás legyen a gyermeked akkor nem javaslom a tehén tejet. Én pl. egy életre tejallergiás lettem!!! édesanyám tudatlansága miatt.


Sokkal jobban jársz ha növényi tejjel, pl. zabtej, rizs tejjek kínálnád a gyereked. Az is nagyon finom és ízletes.

(szójatejet viszont egyelőre még ne adj mert az is allergizál)

2009. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!