Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám haját levágtam...

3 hónapos babám haját levágtam hajvágógéppel. Nagyon szépen tűrte, nem sírt, és a végeredmény is nagyon helyes lett. De mikor a család ezt meghallotta, hogy mivel vágtam, kiakadtak. Tényleg ez olyan borzalmas dolog?

Figyelt kérdés
Azért választottam ezt a módszert, mert nem bánok jól az ollóval, s fodrászhoz nem akartam vinni hisz géppel egyszerű volt letolni.A baba haja mindenkinek tetszett csak épp a módszer nem. Nektek mi a véleményetek erről? Csak mert ezután is így szeretném vágni neki.
2009. ápr. 17. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért akadt ki a család? nem tudom elképzelni, hogy bármi baja lenne a babának a hajnyírógéptől..az én nagy fiamnak 6 hónaposan szintén géppel vágta a fodrász. Nem lett tőle semmi baja.
2009. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell egy három hónapos babának levágni a haját?!
2009. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Ez ismerős, nálunk az apai ágon akadnak ki, ha a gyerek előtt porszívózok!! Mert, hogy agykárosodása lesz a nagy hangtól. Akkor könyörgöm mikor porszivozzak, amikor nincs itthon a gyerek, mert nincs hova tennem akkor, apuka dolgozik azért meg nem viszem át a nagyszülőkhöz 40 perc távolsági busszal csak oda az út. Vagy egyen meg minket a kosz??

Hamar le lehet állítani őket, csak okosan kell oda mondani nekik a dolgokat!

11 hónapos kislány anyukája!

2009. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Ha jól tűrte a Babád, akkor miért voltak kiakadva?! Inkább a vágógéptől legyen cikk-cakkos a haja, mint az ollótól a füle, ha moccan egyet véletlenül :-) De amint irtad is, nagyon jól tűrte, és jó is lett az eredmény, úgyhogy szerintem legközelebb is csinálhatod igy. Nagyon sok "okos" ember van, aki számtalan tanácsot tud adni, ahelyett, hogy elismerné, ha valami jó úgyis, ahogy nem Ő találta ki.
2009. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam volna hozzá, de nagyon hosszú volt már neki. Kénytelen voltam levágni így is a leghosszabb fokozaton vágtam.
2009. ápr. 17. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nagyon jól tetted, hogy ilyen hamar próbálkoztál a hajvágógéppel és a jelek szerint sikerrel. Ha most hozzászokatod, később sem fog félni tőle. Mi először olyan 9-10 hónapos kora körül próbáltuk "letolni" a haját, éktelen visítás, reszketés lett belőle, utána sokáig torzonborz volt a lelkem, mert nem mertünk próbálkozni. Szóval, szerintem nyugodtan vágd vele, minél rendszeresebben, annál inkább megszokja, és erősödik a haja.
2009. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most már nem érzem magam olyan hülyének.
2009. ápr. 17. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt bírom, csak azok a hasznos válaszok, amelyek egyetértenek a kérdezővel.
2009. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre kérdéssel válaszolni szerinted hasznos válasz???!!! Főleg meg úgy hogy nem láttad mekkora volt a haja, meg hogy esetleg mennyire zavarta. De úgy látom, te meg cserébe lepontoztál mindenki mást, aki ÉRDEMLEGES VÁLASZT ADOTT. Egészségedre.
2009. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!