Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a kislányom. Mikor...

6 hetes a kislányom. Mikor érdemes neki belövetni a fülét?

Figyelt kérdés
Debrecenben hol lövik be, és mennyiért?
2009. ápr. 17. 10:46
 1/10 anonim válasza:
38%

Ne haragudj, h megkérdőjelezlek, de miért kell belőni egy kisbaba fülét? Szerintem nagyon természetellenesen néz ki. Másodszor pedig, mi van akkor ha ő nem is szeretné? Lehet h megnő és azt fogja gondolni, h miért kellett belövetni a fülét, mert őt esetleg zavarja h egy luk tátong a húsában.

( Az én anyukán nekem nem engedte h belőjem a fülem 14 éves koromig. És örülök neki, mert most már nem is szeretném)


Szóval a helyedben várnék legalább addig, amíg a kislányod meg tudja mondani, h szeretné vagy nem.

Gondolkodj rajta! :)

2009. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia mi mind a két lányunknak 7 hónaposan lövettük ki, itt nálunk 3000ft/fülecske
2009. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 18 évesen lett fülbevalóm. Az osztálytársnőm viszont kimondottan utálta, mindig húzogatta a fülcimpáját, hátha sebes lesz és benő a lyuk.

Én is rábízom a választást a gyerekemre.

+ kisbabánál, kisgyereknél örök para lenne, hogy beleakad vmi, s kiszakad

2009. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked ki van löve?Tetszik? Neki is fog! Anyumnak nincs kilöve,ezért nekem sem volt,de mindig szerettem volna fülcsit.8 évesen szurták át,amit soha nem felejtek el,és haragudtam is rá,hogy miért nem elöbb történt.A lányomnak van,2 hetes korig oldottuk meg,áll.adig nem fáj.Szerintem minél elöbb tedd meg.
2009. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 6 hósan lövettem ki a babómnak, nem bántam meg hogy vártam, ilyenkor már erőssebb is az idegrendszere és a szurikat is megkapta. Picit sírt, de azóta is jól viseli nem zavarja és cuki kislányka lett a fülbevalóval.
2009. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hetesen csináltattam meg a babámnak, a kórházból a csecsemősnővér jött ki és csinálta meg, nem belövéssel, hanem tűvel, nagyon szakszerűen, azonnal be is tette a fülbevalót, ami maradt is bent neki. Azt mondta, hogy 1 hós koráig érdemes, mert akkor nagyon hamar elfelejtik a dolgot. De ez Bp-en volt. és 4 e forintért csinálta.
2009. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előttem lévővel egyetértek 100%-ban.Mi is így csináltuk!!!!
2009. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a védőnőnk szúrta ki a lányom fülét, aki akkor pont 8 hetes volt, nem tartott sokáig és épp csak felsírt amikor átszúrta neki, amikor a fülbevalót tette bele már egyáltalán nem sírt, pedig én rettegtem tőle. Szerintem is ha akarsz neki fülbevalót minél előbb szúrasd ki vagy lövesd át!
2009. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak 3 hósan lőtte a gyerekorvos.. Kérdezd meg nálatok vállalja-e?! Két oltás közt kilőtte..semmi baja nem volt a picinek..Írt valami kenőcsöt és be se gyulladt.. Minél előbb legyetek túl rajta:-)
2009. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Debrecenben nem nagyon válalják 6 hós előtt, sajnos:-(

Jó babázást!

2009. ápr. 19. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!