Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ilyen sokan bántják a...

Tényleg ilyen sokan bántják a babáikat? Ez felháborító!

Figyelt kérdés
Sorban szólnak erről a hírek. Azért van szó több ilyen esetről, mert nagy visszhangot kapott pár eset, és a védőnők, stb jobban figyelnek?
2011. febr. 22. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Konkrétan 1 esetet boncolgatnak már napok óta.
2011. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
igen, nagyon sokan kiborulnak szülés után és bizony van ilyen is, amikor ennyire végzetes a dolog! Az anyát maximálisan elítélem, de a környezetét se menteném fel: hol volt apuka, nagymama, nem látták h anyuka besokalt, fáradt? egy gyerek születése után gyakran csak mindenki a parádézni, meg látogatni akar, nekem is sok volt, jobban kéne figyelnie az embereknek egymásra!
2011. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem egy eset! Az utóbbi 1-2 hónapra gondolok.
2011. febr. 22. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha az utóbbi hónapokat nézném akkor sem találnék sok esetet,csak sok hírt.Nem a reggeli csak csajokon kéne szocializálódni,ahol egy esetet 2hétig boncolgatnak csak külöböző "celebeket" hívnak meg.De ugyanez a női magazinokkal.Amúgy már a kérdésed is naívságra vall,mert kérdezel valamit és közlöd hogy felháborító.Majd lényegében leírod azt, amivel én is egyetértek-"nagy visszhang",de ezután megint megváltozik a véleményed.
2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem bántják többen, mint régen, csak most van Tv2 és RTL.

Persze egynek sem kéne megtörténni, és ha már véleményt is szabad nyilvánítani, akkor én is elsősorban a környezetet, egészségügyet teszem felelőssé, persze nem felmentve ezzel az anyát.

Tényleg, senki nem veszi észre, hogy egy anya a bekattanás szélére került? Se nővér a kórházban, se otthon gyerekorvos, védőnő, nagyszülő, férj???

2011. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.nem bántják ennyien a gyereküket.Ezek kirívó esetek.Az egyik amire te gondolsz ott 2 fiatal piás,szerintem kábítós szülőkről van szó,ők harapták meg a gyereket.A másik e kisebbséghez tartozó apuka,aki szerintem enyhén ittas volt,és úgy vágta fejbe a gyerekét hogy meg halt,a 3.dik egy depis anyuka,aki azt se fogta fel mit csinál,a mellkasán dédelgette halott csecsemőjét mikor apuka hazajött.ezek kirívó esetek.És mind olyan ami bizony ide vezethet.de 98%ban normális családban nő fel az a gyerek és ha rá is csapnak a kezére mert épp konnektorba van könyékig,de attól még boldog baba és felnőtt lehet.
2011. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztál le attól még ostoba maradsz:)
2011. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs különbség. Én falháborítónak tartom, hogy ilyenek a hírek.
2011. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
valóban nagy hírverést csaptak egy esetnek, de nem feltétlenül rossz ebben az esetben. az anyuka egy rendezett körülmények között élő, jól szituált, tanult nő, nem kisebbségi és fővárosi ráadásul. egy kerületben lakunk és mondhatom, h a védőnők erőszakoskodnak, aztán meg ha erőszakosabb vagy lesz@rják és nem foglalkoznak azzal h mi van a gyerekkel, kb ezáltal azokat "ellenőrzik" akik hagyják! a kórházban is jött a pszichológus fél órával szülés után, benézett, aztán mondta, h még korai és később visszajön, hát nem jött! a baba-mama csoportokba, ahova jártam sokszor felhoztuk a kérdést, h van amikor az ember fáradt és nem úgy viselkedik a babájával, ahogy szeretne.....nem bántja, egyszerűen csak ingerült, bizony van ilyen, ne dugjuk homokba a fejünket, a kiabálás után jöhet testi erőszak is, ami egy 1 hetes babánál nem is túl nagy erő, nagy felelősség egy gyerek és jó lenne jobban odafigyelni a kismamákra! Imádom, szeretem a fiamat, de néha kikészít és az alváshiány után meló, utána megint nem alvás felér egy kínzással és összetehetem a két kezem h van segítségem! szerencsétlen nő, ha rájön, h mit tett egy életre tönkremegy, a környezete meg majd csak széttárja a kezét....
2011. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyet értek az utolsóval!

én pl egy baba-"mama" barát kórházban szültem, ami teljesen kikészített!!! hát ha így akarnak nekünk jót, akkor biza valami nagyon el van szúrva.

2011. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!