Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejpépet adtok a...

Milyen tejpépet adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
6 hós elmúlt és azt mondta a védőnénink,hogy de gyümi,délben főzi és uzsira tejpépet adjak neki.Egyébként anyatejes.Ma nézem az auscanba de valami iszonyat drágák.Ti melyiket adtátok,mennyi ideig kell neki adni,és kell-e adni neki egyáltalán?Ki hogy csinálta?Amúgy 9,5 kilós a babám.
2009. ápr. 17. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig az akciósat veszem a tesco-ban és a DM-ben szoktunk vásárolni, kb. 5-600 Ft-ért. Nálam a lélektani határ 700 Ft-nál van.

2009. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milupa:vaniliás,banános stb./drágák/de nagyon jók!Dm-es Babylove tápszer is jó és a Rossmannos Babydream is.Csak ezeket alaposabban kell kikeverni mert könnyebben csomósodik.Amúgy ezek kb.500ft körül vannak,de vettem már 400ft-ért is mikor akciós volt.Az én lányom mindegyiket szereti!Evett már Hippeset is.Mindig az akciósokat veszem.Uzsonnára kapja.6 hónapos
2009. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam adni neki Milupát, hippett.Igen majdnem egy ezres és nálunk 1 hétig tart 1 doboz!Vettem neki epreset csokisat,szóval minden ízt kipróbáltunk nagyon szereti!Reggelire kapja.
2009. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én hippet szoktam adni a fiamnak, a bookline.hu oldalról rendelem. most 55% kedvezménnyel vannak, plusz a bébikaják is jóval olcsóbbak. egyszerre többet rendelek, hogy a postaktg-et is beleszámítva olcsóbb legyen!

2009. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eleinte én is csak márkásat vettem, de a gyerekorvosunk rámutatott, hogy nüansznyi eltérések vannak az összetevőket tekintve, azok is főleg az ízesítések miatt

azóta rossmannos és dm-es pépeket veszek, nagyon szereti a lányom(kedvence a rossamnnos sima kukoricagrízes), kb400-500 ft/doboz, mindig van vmelyi akciósan.

2009. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!