Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam kihány mindent,...

1 éves kisfiam kihány mindent, mit adjak neki enni/inni?

Figyelt kérdés

Nem merem elvinni dokihoz mert sokszor hány de nem sokat csak nyálat.

Tegnap még semmi baja nem volt.Tescoba vettem neki szőlőt azt megette és utánna lett rosszul.A tesója nem evett belőle és neki semmi baja.Viszont én ettem és az én gyomrom is rossz.Nem megy a hasa.Adtam neki dedalon kúpot!Azt hányszor lehet neki adni:

Pici kortyonként teát adok neki, de ha nem is rögtön kijön.Enni adjak neki vmit.Nézi ahogy eszek.Inkább én sem eszek.Nem lázas.


2011. okt. 24. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

ne adj neki hányáscsillapítót, mert sokkal előbb kitisztul, ha kihányja, előbb jobban lesz

folyadékot adj neki sokszor keveset, hogy ne száradjon ki, ételt most felesleges, maximum üres húslevest, sós kekszet, hogy sópótlást is kapjon, mást ne

szerintem hívd fel a dokit és kérdezd meg, hogy mit csinálj, mert ő még nagyon pici, nehogy nagyobb baj legyen


másfél éves volt a fiam, akkor mi is átmentünk ezen, de nem kellett végül bevinni orvoshoz, két napig tisztult, a második nap már evett főtt répát, főtt krumplit, kímélő dolgokat és mellé normaflort, hogy rendbejöjjön a pocak

2011. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mered ? Hogyhogy ? Én rögtön elvinném a dokihoz. Nagyon pici még, bármitől lehet !!!
2011. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasod el a gyógyszer dobozán írtakat???? A dedalon kúpot ha jól emlékszem 6 éves kor alatt TILOS adni. A lányom is hányt nemrégiben, a nagytesók miatt van itthon kúp, de elolvastam, hogy lehet e adni másfél évesnek.

Szerintem hívd fel az orvost, hogy most mi legyen!

2011. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A HIPP-nek van vmi itala ilyen hányás, hasmenésre, pótolja az ásványi anyagokat, ORS talán a neve, gyógyszertárban lehet kapni.
2011. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az orvos tud segíteni!!!
2011. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentünk dokihoz, de már jobban van.Nem hány kitisztult.Amúgy lehet neki adni kúpot, a doki is mondta!

Köszi a segítséget!

2011. okt. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!