Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ez a cipő, első lépés cipőnek?

Jó ez a cipő, első lépés cipőnek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 20. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár a legjobb lenne kézbe venni és megnézegetni, milyen a talpa,mennyire könnyű, egyebek. De első ránézésre szép! és még alkalmasnak is tűnik. Viszont sokáig nem fogjátok tudni használni-ha ilyen lesz az időjárás...
2011. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem úgy cipőt, hogy nem próbáltam rá a lábára.
2011. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első lépés cipőt nagyon tanácsos a babával együtt kiválasztani, mert ilyenkor a babák lába még nagyon egyéni, és nem minden cipő fog megfelelően illeszkedni a baba lábára, még az első lépés cipők sem.
2011. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. nekünk a sokadik cipő lett jó
2011. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon szép cipő, és egész jónak tűnik... leheth érdemes megkockáztatni, bár ahogy írtam, jobb felpróbálni... Esetleg ha olyan üzletben jártok, ahol van hasonló cipő, próbáljátok fel ott, aztán redndeld meg a neten.
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát én biztos nem vennék használt cipőt első lépés cipőnek, mondjuk egyébként se, az az egy amire nem sajnálom a pénzt.


ez a cipő 3000.- újonnan, nem egy nagy kiadás. nekünk is van ilyen cipőnk csak fiú fazonú, a 2 évesemnek tökéletes de nem igen fogja már ez a lábát, ha most tanul járni akkor én nem ajánlom

2011. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint a bokáját nem fogja... nektek az még fontos lenne
2011. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem érdemes 1-2 ezer forinton spórolni
2011. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jók a Bobbi shoes cipők, de mi is mindig felpróbáltuk előtte a lányomra, mert anélkül lehet, hogy egy nagyon rosszt veszel. Mások a cipők, mások a babák lábai, így nem jó mindegyik nekik.
2011. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!