Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mettől meddig jártok sétálni...

Mettől meddig jártok sétálni 5-6 hónapos babátokkal amikor NEM ilyen meleg van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi kb 1 órát szoktunk szépen, kényelmesen sétálgatni a levegőn.
2011. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van, akkor általában 5 után megyünk. Legtöbbször bevárjuk a férjemet, és ő meg hozza a kutyákat. Általában így 6-7 között szoktunk sétálni.

Régebben mentem vele délelőtt is, de most már olyankor megyünk vásárolni inkább (autóval).

2011. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb. 16 felé indultunk, és egy órát, másfél órát sétáltunk, bár volt 2-3 óra is, amikor hűvösebb volt.

Most nem megyünk sétálni, mert új építésű részen lakunk, nincsenek fák, nincs egy csöpp árnyék sem. Inkább az árnyékos kertben maradunk.

2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kedves utolsó, így könnyű ha az udvaron kint tudtok lenni árnyékban. Mi társasházban lakunk és kíváncsi vagyok más mennyit viszi levegőre ennyi idős babáját.
2011. aug. 25. 14:46
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 25. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi is az udvaron vagyunk, de csak délután van árnyék sajnos.
2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagy hőség vagy extrém hideg, az én gyerekeim gyakorlatilag non-stop az udvaron vannak. Már egészen piciként is kiraktam őket babakocsiban vagy bölcsőhintában.

Konkrétan sétálni délután 4 után szoktunk, amikor még pici volt a nagyobbom is, akkor 2-3 órát csavarogtunk babakocsival, most már a játszótér felé vesszük az irányt, a kicsi babakocsiban aludt még 6 hós korában, most már, ő is játszik, homokozik. Lassan a harmadikat kell tologatni remélem. :-)

2011. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyár elején még az ebéd előtt mentünk, fél 12-től kb. fél 1-1-ig. Amióta kánikula van, átettem a sétát reggeli utánra. Attól függ, mikor ébred, de fél 11 körül már itthon vagyunk. Ő meg séta közben szundikál 20-30 percet a babakocsiban. De ha bejön az rossz idő, lehet, hogy visszaállunk a déli sétára.
2011. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!