Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM szétszedhető cumisüveget...

MAM szétszedhető cumisüveget hogy tartjátok tisztán úszülöttnél/egész pici babánál? Minden elmosásnál szétszeditek pl?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, szét is kell szedni, abba a szelepbe tök hamar bebüdösödik a cucc.

Mondjuk én a kisfiamnak kb 6 hónapos korában vettem, de ha elmosod, minden darabját el kell, meg persze rendszeresen sterilizálni/kifőzni.

2011. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, szét kell szedni. Különben a szelep alatt maradhat víz, és az bele tud büdösödni.
2011. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves a lányom, és minden alkalommal szétszedem!!!
2011. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én útáltam! Nem is vettünk aztán ilyet. És volt, hogy rosszul lett összerakva és még folyt is. Én Aventos üveget használok MAM-os cumival.
2011. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hós a fiam és én is mindíg szétszedem és úgymosom el!Nekem soha nem folyt!
2011. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó,bocs,15 hós
2011. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy szétszedem, irtó büdös tud lenni! :-(
2011. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is a MAM cumis üveget+cumit használjuk.Utálom a cumis üveget, mert nekem folyik belőle a tea..:(Van mikor szétszedem háromszor is.De rájöttem,hogy ha melegem öntöm bele a teát, akkor folyik mindig!A kisfiam csak a MAM-os cumis üvegből hajlandó inni..próbáltam más márkával de kinyomta a kis nyelvével.
2011. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig szétszedem, talán egyszer folyt, mert siettem és nem jól raktam össze. Minden evés után jól elmosom, időnként sterilizálok, de egyre ritkábban, nem kell túlzásba vinni szerintem. :)

4 hónapos leányzó anyukája

2011. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!