Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szétszedhető egy golf 3as...

Szétszedhető egy golf 3as első fényszórója?

Figyelt kérdés

a búrára gondolok, van 2 pár, és az egyik kapott egy kavicsot, és csak a búrát szeretném kicserélni, (mert a másik állíthatós), de nagyon össze van ragasztva, szerintetek erőltessem, vagy inkább hagyjam?

előre is köszi a válaszokat.


2010. ápr. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
cserélni csak az egész lámpát lehet sajnos ami nem kis pénz :(
2010. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!általában minden lámpabúrát szét lehet szedni, csak az ujbóli összerakásnál probléma lehet, párásodni fog. ezért nem ajánlatos.
2010. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit úgy raktak össze azt mind szét lehet szedni! Kivéve a kasznit,mert azt vágni kell :D
2010. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos szét lehet szedni, de valami törni fog az tuti
2010. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omadjoe ***** válasza:

fiatnál igy lehet a ragasztott lámpát szétszedni:

[link]


nézd meg, hasonlisd össze, hátha ötletet ad...

2010. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megpróbáltam, feladtam. Valamilyen erős ragasztó/tömítő anyag van az illesztésnél, hajszárítóval is nekiestem, az jó lett volna, de inkább hagytam. Sziasztok:)
2010. ápr. 12. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szét lehet szedni. Összerakásnál célszerű tömítőpasztázni az üveget, hogy légmentesen zárjon. Mellesleg a duplafényszórós kiviteleknek elég gyenge tud lenni a hátoldali fedlap füle, míg az egyfényszórós rátekerős kupak, úgyhogy én ilyenre cseréltem a duplákat, amik TYC v. mifenék, azóta polcon (a gyáriak megették a kavicsuk javát..).

Az utángyártott változatok minősége silány, egyedül az üveg, ami érhet valamit.

2010. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, melegítsd meg pl hajszárítóval, v. hőlégfúvóval, akkor a ragasztott tömítés könnyebben enged (bezzeg mikor csináltam, eszembe sem jutott, hanem csavarhúzóval feszegettem óvatosan, az üveget el nem pattintva).
2010. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!