Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszaadni ugyanazt a pelenkát?

Visszaadni ugyanazt a pelenkát?

Figyelt kérdés
2és fél-3 óránként eszik a babám, mindig hami előtt teszem tisztába. Mostanában nem mindig pisis a pelus, vagy legalábbis nem érzem, olyan mint ha üres lenne. Ebben az esetben szigorúan csak a következő etetésig - ha közben nincs baleset és kaki, mert ugye azt egyből leveszem - visszatennétek rá a pelust?
2011. aug. 25. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak ritkán vettem le róla teljesen, csak belekukkantottam, ha tiszta volt, visszacsatoltam rá.
2011. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minek veszed egyáltalán le, ha üres, ezt nem értem.


Nem etetésenként kell tisztába tenni, hanem ha "belealkotott". Ha kakis, akkor azonnal, ha pisis, akkor azért nem gond ha benne van, pl. felébreszteni ezért nem kell.

2011. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
persze simán visszaadhatod!
2011. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy érzem h mennyi van benne ha leveszem. Persze, a kakis egyből kuka, csak a pisisre értem, de azt is a következő etetésnél már mindenképp lecserélném ha van benne
2011. aug. 25. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Emiatt ne érezd magad rosszul :) Ha nincs benne semmi, vagy épp csak egy picike pisi, akkor fölösleges kidobni, mert a baba bőrét az még nem fogja irritálni, plusz annyival kevesebb szemét keletkezik.
2011. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Rátapintottál a lényegre. Pont ezért kérdeztem! :) Köszönöm!
2011. aug. 25. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
próbálgasd mindig tapogatni a fenekénél, meg elöl is mielőtt tisztába teszed. pár nap és érezni fogod, hogy pisis-e, akkor vastagabb lesz. ha kitapasztaltad, elég csak akkor cserélni ha érzed, hogy van benne pisi, kakinál meg ugye egyértelmű :)
2011. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is vissza szoktam adni, ha nincs meg a súlya. Ezek a pelenkák már olyan sokat tudnak, hogy egyből felszívják a pisit, és nem lesz semmi baja a kis bőrének tőle.
2011. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is visszaadom, ha szinte üres, bár ez ritkább, mert már nagyobb időközöket bír kaja nélkül, főleg ebben a melegben. De amikor 2,5 óránként evett, volt hogy 2 óránként, akkor sokszor mondtam, hogy álpeluscsere jön, hogy maga a sorrend meg legyen, mert az azért fontos. Olyankor leveszem, szellőzik picit a popsija is, aztán szépen visszaadom rá, nincs ezzel gond. :)
2011. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! nekem is kevesebbet eszik ebben a hőségben
2011. aug. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!