Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy aludjon...

Mit csináljak hogy aludjon éjszaka? 1 éves kisfiam többször is felkel éjszaka, elég neki cumit visszaadni, vagy 1-2 kortyot iszik, aztán alszik.

Figyelt kérdés
Viszont ha nem megyek át a nyöszörgésre, akkor elkezd egyre jobban sírni.Már mindent próbáltam, és már egyre kevésbé bírom az éjszakázást.
2011. aug. 11. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem lakik jól este. Vagy melege van,azért kel fel sűrűn.
2011. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy oldódott meg a dolog, hogy 8 hónapos korában több cumit is betettem az ágyába, így valamelyik a kezébe akadt mindig, nem kellett keresgélni, illetve 8 hónapos korára teljesen egyedül ivott már napközben csőrös pohárból, úgyhogy azt is beraktam az ágyába éjjelre 8,5 hónapos korában (vizet tettem bele természetesen, és csöpögésmentes volt a csőrös). Első éjjel még nem találta, de a második éjszakától kezdve kiszolgálja magát, ha szomjas, nem kelt fel minket (előtte vagy 10x keltünk egy éjszaka alatt emiatt).
2011. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is négy cumi van benn.

De neked kell tudni, hogy szomjas-e. Ha iszik, akkor szomjas, akkor adj neki inni.

De lehet éhes is. Lehet, hogy fázik vagy melege van.

2011. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magától alszik el este vagy altatod? Régóta fennáll a probléma vagy újkeletű? Ha ezekre a kérdésekre válaszolsz, akkor közelebb kerülhetünk a megoldáshoz! :)))

B.

2011. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán előfordult hogy átaludta az éjszakát. Éhesnek bizti nem éhes, mert volt már hogy megkínáltím. Inni mindig iszik ha felkel(vizet) de létezik hogy annyira szomjas, hogy ezért 10X felkel. Van hogy 2 cumisüveg vizet megiszik éjszaka.
2011. aug. 12. 07:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálkoznék berakni akkor az ágyába csöpögésmentes itatóval a vizet. Hátha ki tudná magát szolgálni, és nem keltene fel benneteket.
2011. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt az cseppmentes itatót megpróbálom, jónak tűnik. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 13. 08:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, megoldódott a probléma? Ha igen, hogyan? (én is most ezzel küzdök)
2012. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsöff85 ***** válasza:
Aludj vele és akkor nem kell átjárkálnod.
2017. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!