Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák is kell...

Anyatejes babák is kell kapjanak tejpépet? Miből készül tulajdonképpen, és tartalmaz cukrot?

Figyelt kérdés
Nem értem mi is ez tulajdonképpen, és miért adja sok anyuka a babájának? Tejpép nélkül is fejlődik a baba?
2009. ápr. 17. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kizárólag szoptatsz, nem kell a tejpép. Az én fiam 9 hónapos, már eszik főzeléket, husit, gyümölcsöt, de azon kívül csak anyatejet kap. Gyönyörűen fejlődik, szóval igen, a babák anélkül is fejlődnek (ahogy régen is, amikor még sem tápszer, sem tejpép nem volt).
2009. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem adok tejpépet a babámnak,még szopik.Tejporból készül,rizslisztből,ezek a főbb összetevői,rizslisztet viszont használok a főzelékekhez,vagy gyümölcshöz keverem.
2009. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen tejpép nélkül is fejlődik a baba.

Ha van bőven tejed, akkor szerintem sem kell, részben tápszerből, részben más vitaminokból, cukorból áll ha jól tudom.

2009. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok a kérdésedre, de én is kíváncsi vagyok, hogy hogy készül a tejpép és mikortól lehet adni.
2009. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyatejes babának nem kell tejpépet adni, mert az tápszer alapú. Szóval tök felesleges! És egy anyatejes babának minek adnál tápszert ugyebár??

És az anyatejen kívűl semmitől nem fejlődik jobban a baba.

2009. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tejpép nélkül is fejlődik a gyerek,de nagyon sok vitamint tartalmaz és a babák is nagyon szeretik ezért adják sokan a gyereknek.Tejport,illetve tejsavóport is tartalmaz valamint cukrot is meg egyéb alkotóelemeket.Mindezek ellenére nem hiszem hogy káros lenne és a védőnők is ajánlják.
2009. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tejpép tulajdonképpen sűrű tápszer. Ha van tejed, nem hiszem, hogy a babádnak szüksége lenne rá. A tejnél nincs számára jobb táplálék fél éves koráig, aztán meg már kaphat gyümölcsöt, később főzeléket stb. Az én nagyobb gyerekeim se ettek tejpépet, pedig amikor babák voltak, már léteztek, most a picinek se adok, mert a szopitól, gyümölcsöktől és a főzeléktől is szépen fejlődik, nem szükséges számára a +kalória. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves anyukák köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!