Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ez velem saját...

Miért csinálja ez velem saját gyerekem?

Figyelt kérdés
2 éves lányom van..Nagyon eleven rossz kis csaj! Nehéz vele. Volt már időszaka h ütögetett minket de leszokott! De most jó pár napja engem olyan agresszíven üt ver és lökdös ..meg mondja anya menj innen meg ne nézz rá :(! Nagyon rosszul esik:(! Bezzeg ha bármi van csak anyához anyához!Akkor jó vagyok??? Amúgy meg csak BÁNT:(!Volt valaki így???
2011. aug. 26. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Hát az apja? Mert ez itt konkrétan úgy hangzik, mintha csak a tied lenne. Az pedig ugye kisajátításnak tünhet még neki is. Lásd gyerekem, lányom nem pedig gyerekünk, lányunk. Az én lányom anyja is használja ezeket a kifejezéseket, ami engem nagyon bosszant (és gondolom még sok apukát) A saját véleményem az, hogy szerintem elkényezteted. Akkor fog igazán becsülni felnőttkorában is, ha most nem nyalod ki a sggét. (már bocs, de tapasztalat!)
2011. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15:38 nagyon erőltetett volt ez a kijavítás. Az apjával gondolom nem csinálja, tehát az anyára vonatkozik a kérdés. ekkor pedig nem is lehet máshogy fogalmazni. a 2. részében lehet, hogy igazad van, nekem nincs ilyen tapasztalatom, szerencsére a családban nem volt erre példa. pontosabban igen, de pár hét alatt kinőtte a kisfiú
2011. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi 2. vál. Amúgy még véletlen sincs elkényeztetve!

És igen van apja csak vele nem csinálja csak nagy ritkán!!

Rem.én is h hamar abba hagyja ezt a marhaságot!

2011. aug. 27. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a fiam, néha nála is előjön ez.

Pl felébred, megyek be hozzá "Anya ne gyere, csak apa kell." vagy kér enni, de csak apa adhatja oda... ilyenkor hagyni szoktam majd megnyugszik. Ha sokáig csinálja egy idő után rászólok, hogy ez anyának nem esik jól és szomorú leszek stb...


A fiam nem agresszív, de tegnap úgy belém csípett - csak mert nem engedtem neki, hogy az innivalóját azzal a kanállal kanalazza, amivel evett - hogy majd kiugrottam a székből.... visszacsíptem (persze nem nagyot) és közöltem, hogy nekem is pont így fáj, mint neki. Azután nem csípett.

2011. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!