Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levagyunk maradva? Babam most...

Levagyunk maradva? Babam most lesz 8 hós. és még nem mászik, de már felállt kiságyban meg felült. Négykézláb is már áll, hintázik hetek óta, de nem indultunk még el!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy vagytok lemaradva!! Sőt, nagyon ügyes babád van. A vele egykorú babák nagy része még nem tud se állni, se felülni. A mászás titkára is nem sokára rájön, nem szabad és nem is tudod siettetni, hagyd, hogy a maga ütemében fejlődjön! 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A kislányom 10hós koráig csak kúszott és hirtelen felállt. A mászkálós rész kimaradt.Szóval nyugi,lehet pár hét múlva eléd sétál:)
2009. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
AZ JÓ LENNE meg vicces is egyben!
2009. ápr. 17. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Az én kisfiam 11 hónapos korában kezdett el kúszni, aztán mászni, majd felállt. Most 13 hónapos és egyedül megy. Semmit nem erőltettünk és siettettünk! Tényleg ne aggódj! Minden oké! A maga tempójában Ő is mindent csinál majd! :)

Jó babázást!

2009. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém is nyolc hónapos, és felül, feláll, mászik. Ezeket a dolgokat szinte egy-egy nap eltéréssel kezdte csinálni, tehát szó szerint bármelyik pillanatban megtörténhet nálatok is, h' elkezdi a mászást. Én mindig azt hittem, ez egyfajta folyamat lesz, aztán olyan hirtelen kezdődött ez a nagy mozgás, h' alig hittem a szememnek. Tehát nem kell aggódnod, nagyon ügyes a babád. Amíg csak hintázik négykézláb, legalább maradt egy kis időd, h' a lakást biztonságossá tedd egy mászó, mindenhová felkapaszkodó kis embernek, mert hihetetlenül találékonyak.
2009. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Az én kislányom is 1napig kúszott,következő napon pedig már mászott és felállt!
2009. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Nem vagytok semmiről lemaradva, mindennek eljön a maga ideje!!!

Az én kislányom most 11 hónapos és egy hete mászik!

Igaz egy kicsit szerintem másképpen működik, mert mindent másképpen csinált mint a többi kis baba. Pl. majdnem 7 hónapos volt, mikor hasról hátra fordult, de még vissza csak 8,5 hónaposan csinálta meg. De 9 hónaposan szépen ült igaz mi ültettük fel, de egyenes háttal ült, majd 9,5 hónaposan felállt magától 10 hónaposan hátra fele kezdett kúszni és egyik napról a másikra elkezdett kapaszkodva menni. Most a napokban kezdett el mászni csak és önmagától felülni! De már nagyon akarja az önálló járást, csak még nem megy és állandóan elhasal, ha nem vagyok mellette:(

Nagyon boldog babázást kíván Neked 11 hónapos anyuka!

2009. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljésen idoben vagytok még:)

Az én fíam is felállt 8 honaposan, de ezen kívul csak hason kúszott. 9 honaposan kezdett mászni, szinte egyik naprol a másikra, nagyon furgén, majd 10 honapos múlt, mikor elindult!!!Ugyancsak nem eroltettuk...Ha probálkozik a babád, az jo jel, elobb-utobb sikerulni fog neki! 1 éves kor korul indul el a legtobb baba, de azt mondják, 15 honapig rendben van:)

2009. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komoly,hogy lepontoztak,talán ilyen hihetetlen amit irtam?Ez akkor is igy van,és egy szánalmas hülye aki lepontozott ez miatt!
2009. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy csak most látom,hogy mindenki le van pontozva,hát ez nagyon szánalmas!**
2009. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!